ESKA

Supermedia Interactive dla Eski wybiera, decyduje, dedykuje

Radio Eska rozbudowało serwis eska.pl o nowe funkcjonalności – Wybieraj, Decyduj, Dedykuj! Pozwalają one użytkownikom na wybór utworów jakie zostaną odtworzone na antenie, dedykację hitów znajomym, a nawet wzięcie udziału w procesie decyzyjnym dotyczącym ramówki stacji. Projekt stworzyła i wdrożyła agencja Supermedia Interactive.

Czytaj więcej »Supermedia Interactive dla Eski wybiera, decyduje, dedykuje

Enej i Michał Szpak na jednej scenie podczas „Hitów na Czasie”

Zbliżające się „Hity na Czasie” Radia ESKA będą szansą do zobaczenia zarówno nowych twarzy, jak i uznanych gwiazd. W niedzielę, 17 lipca, w Inowrocławiu wystąpią: znany z „X Factor” Michał Szpak, zwycięzca „Must be the music” – zespół Enej oraz Asia Ash – laureatka ESKA Music Award 2011 w kategorii Nowa Twarz.

Czytaj więcej »Enej i Michał Szpak na jednej scenie podczas „Hitów na Czasie”

Letnia ramówka ESKI podporządkowana akcji ESKA Summer City

Letnia ramówka wszystkich stacji sieci ESKA jest podporządkowana akcji wakacyjnej – ESKA Summer City. Radio gra więcej „hitów na czasie” – najpopularniejszych przebojów z czołówek światowych list. Na antenie pojawiły się specjalne serwisy Summer City informujące słuchaczy, co ciekawego dzieje się w ich mieście czy regionie.

Czytaj więcej »Letnia ramówka ESKI podporządkowana akcji ESKA Summer City

Explozja Kasy

Zakończyła się Explozja Kasy na Wakacje w Radiu ESKA. Obsługę mobilną loterii zapewniła SUPERMEDIA Interactive. Loteria trwała przez 5 tygodni w okresie wakacyjnym. Losowania odbywały się 8 razy dziennie od poniedziałku do piątku, na żywo na antenie Radia ESKA.

Czytaj więcej »Explozja Kasy