ESKA TV

Wystartowała wirtualna platforma muzyczna eskaGO.pl

Uruchomiony niedawno serwis internetowy eskaGO.pl, należący do Time S.A., zastąpił witrynę FabrykaMuzy.pl. Oprócz nowoczesnej szaty graficznej i wygodnej nawigacji nowa platforma zaskoczy internautów możliwością darmowego korzystania nie tylko z kilkudziesięciu tematycznych kanałów radiowych online, ale również ofertą dostępu do kanałów ESKA TV i Polo TV oraz nowego kanału muzycznego – ESKA Party TV.

Czytaj dalej »Wystartowała wirtualna platforma muzyczna eskaGO.pl

Nowa ramówka w Eska TV

„Nowa, letnia ramówka jest jeszcze dynamiczniejsza i bardziej interaktywna niż przez resztę roku – mówi Igor Nurczyński, Dyrektor Programowy ESKA TV – skupiliśmy się na tym, aby dobrać muzykę, która świetnie pasuje do letniego klimatu. Będzie w niej dużo energii napędzającej do zabawy, ale będą tez pasma dla pragnących relaksu całość prowadzona przez nasze najpiękniejsze prezenterki – Olę i Kasię”.

Czytaj dalej »Nowa ramówka w Eska TV

Klubowy klimat w letniej ramówce ESKA TV

Nowością w letniej ramówce stacji ESKA TV jest program „Summer City”, emitowany codziennie od poniedziałku do niedzieli, między 10 a 14. Program jest główną wakacyjną pozycją antenową stacji – prezenterki w kostiumach kąpielowych prowadzą go z nadbałtyckich plaż i sopockiego molo. W „Summer City” widzowie znajdą codzienną porcję plotek o gwiazdach i najnowsze klipy, a także – „przewodnik” po najlepszych imprezach muzycznych i najmodniejszych klubach w całej Polsce, które warto odwiedzić tego lata.

Czytaj dalej »Klubowy klimat w letniej ramówce ESKA TV

ESKA TV uzyskała cyfrową koncesję KRRiT i będzie pierwszą ogólnopolska telewizją muzyczną

Pod koniec kwietnia 2011 r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła konkurs na przyznanie ogólnopolskich częstotliwości na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. O dołączenie do pakietu bezpłatnych kanałów nadawanych cyfrowo starało się 17 firm, wybrano 4 kandydatów – wśród nich stację ESKA TV.

Czytaj dalej »ESKA TV uzyskała cyfrową koncesję KRRiT i będzie pierwszą ogólnopolska telewizją muzyczną