Archiwa tagu: ESKA TV

Jesienne nowości i nowa oprawa w ESKA TV

ESKA TV wprowadza jesienną ramówkę, w której znajdą się takie nowości, jak: „Przeleć z Pirowskim całą Europę, czyli imprESKA on tour”, „Przeglądarka” i „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”. Od 1 października zmieni się także oprawa graficzna kanału.

ESKA TV ma już ponad milion fanów na Facebooku

Fanpage ESKA TV zgromadził ponad 1 milion fanów. W kategorii „stacje telewizyjne” zajmuje 2. miejsce, natomiast w kategorii „media” plasuje się na 3. miejscu najbardziej popularnych fanpage’y – wynika z danych Sotrender z kwietnia br.

Nowa ramówka w Eska TV

„Nowa, letnia ramówka jest jeszcze dynamiczniejsza i bardziej interaktywna niż przez resztę roku – mówi Igor Nurczyński, Dyrektor Programowy ESKA TV – skupiliśmy się na tym, aby dobrać muzykę, która świetnie pasuje do letniego klimatu.

Klubowy klimat w letniej ramówce ESKA TV

Nowością w letniej ramówce stacji ESKA TV jest program „Summer City”, emitowany codziennie od poniedziałku do niedzieli, między 10 a 14. Program jest główną wakacyjną pozycją antenową stacji – prezenterki w kostiumach kąpielowych prowadzą go z nadbałtyckich plaż i sopockiego molo.

ESKA TV uzyskała cyfrową koncesję KRRiT i będzie pierwszą ogólnopolska telewizją muzyczną

Pod koniec kwietnia 2011 r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła konkurs na przyznanie ogólnopolskich częstotliwości na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. O dołączenie do pakietu bezpłatnych kanałów nadawanych cyfrowo starało się 17 firm, wybrano 4 kandydatów – wśród nich stację ESKA TV.

ESKA TV patronem MAYDAY 2010

Już 10 Listopada w katowickim Spodku po raz jedenasty zagości festiwal muzyczny MAYDAY. Od godziny 17.00 do 9.00 rano tysiące fanów muzyki elektronicznej będą mogły pobawić się przy hitach swoich ulubionych dj-ów.