Archiwa tagu: ESKA Rock

ESKA ROCK wdraża strategię rozwoju w Internecie

Zarząd Grupy Radiowej Time podjął decyzję o wdrożeniu strategii intensywnego rozwoju projektu internetowego ESKA ROCK. W związku z tą zmianą ze stacji odchodzi dotychczasowy dyrektor programowy Marcin Bisiorek. Zmianie ulegnie także koncepcja poranka, w związku z czym umowa z Kubą Wojewódzkim nie zostanie przedłużona.

Florence And The Machine i Franz Ferdinand na żywo w Esce ROCK

W najbliższy piątek i sobotę Radio Eska ROCK będzie transmitować z Krakowa koncerty głównych gwiazd tegorocznej edycji Coke Live Music Festiwal, którymi są Florence And The Machine i Franz Ferdinand. Transmisja koncertów będzie nadawana ze specjalnego studia plenerowego Eski ROCK.

Szóste urodziny Eski ROCK – relacja

Jubileusz 6-lecia istnienia Eska ROCK świętowała w gronie słuchaczy, artystów i przyjaciół. W deszczowy wieczór, 4 listopada, w warszawskim klubie M25 pojawiło się blisko tysiąc osób. Urodzinowe koncerty zagrały polskie gwiazdy rocka, zespoły IRA i Lipali, wystąpiła również amerykańska grupa Oedipus.

Hurts słuchają Eski ROCK

Mimo napiętego kalendarza muzycy kultowej grupy znajdują czas, by posłuchać kultowej stacji. Świadczy o tym ich błyskawiczna reakcja na to, co wydarzyło się niedawno na antenie Eski ROCK. Gdy usłyszeli, że jedna ze słuchaczek uświetni swoje wesele ich piosenką „Wonderful Life”, natychmiast zareagowali. Nagrali film ze specjalnymi życzeniami dla panny młodej, który za pośrednictwem Sony Music Polska przesłali do redakcji Eski ROCK.

Nakręć się na Eskę ROCK

Ekipa Eski ROCK pozytywnie nakręca swoich słuchaczy i zaprasza do udziału w nowej zabawie „Nakręć się na Eskę ROCK”, polegającej na nagraniu własnego klipu do kultowego utworu tego lata – „Tres Las” grupy Oedipus.

Festiwalowe lato w Esce ROCK

W czerwcu laureaci konkursu antenowego „Polowanie na Metallicę w Esce ROCK” wybrali się rockowym autobusem radia na Sonisphere Festival w Czechach, na którym wystąpili Metallica, Slayer, Alice In Chains, Stone Sour i wielu innych wielkich rocka. Były doskonała zabawa, relacje na żywo, są niezapomniane wspomnienia.