Archiwa tagu: ES Polska

Nowy katalog ES Polska 2010

1 marca pojawił się najnowszy bezpłatny katalog domów ES Polska. Tradycyjnie już znajdziemy w nim projekty domów oraz wyczerpujące opisy programów ES. W tym roku treść katalogu wzbogaciła się także o wywiady z klientami. Zapisy rozmów z osobami, które wybudowały się z ES Polska, przybliżają czytelnikom szereg praktycznych szczegółów współpracy z inwestorem zastępczym.

Z maluchem na budowie

Budowa domu to wydarzenie ważne dla całej rodziny. Jej nadzorowanie wymaga częstych wizyt. Czy warto zabierać ze sobą na budowę dziecko? Nasi milusińscy obserwując budowę domu mogą się niejednego nauczyć. Powinniśmy pamiętać jednak o względach bezpieczeństwa, a także o tym, by dziecka zwyczajnie nie zanudzić.

Sposób na chłodny dom latem

W letnie gorące dni schronienia przed upałem szukamy w pomieszczeniach zamkniętych. Istnieje wiele możliwości chłodzenia wnętrza domu, jednak najbardziej efektywne są rozwiązania techniczne. Ma je w swojej ofercie inwestor zastępczy ES Polska.

Dom murowany czy drewniany?

W ostatnich latach pojawiło się wiele technologii budowy domów jednorodzinnych. Najczęściej budowane są domy murowane. Zwolenników zdobywają również drewniane domy szkieletowe. Gwarancją wieloletniej satysfakcji jest odpowiedź na pytanie – dlaczego właściwie chcemy zbudować dom?

Rozalin z inwestorem zastępczym

Już wkrótce na 22 działkach budowlanych w podwarszawskim Rozalinie powstanie osiedle domów jednorodzinnych wybudowanych w systemie zastępstwa inwestycyjnego. Autorem projektu jest spółka ES Polska. Po raz pierwszy na Mazowszu do oferty zastępstwa inwestycyjnego włączone zostały gotowe działki budowlane.

Domy pod klucz nowym trendem

Wraz z osłabieniem koniunktury na runku budowlanym, zmienia się podejście deweloperów do klienta. Wykańczanie domów w stanie deweloperskim powoli odchodzi do lamusa. Standardem natomiast staje się oferowanie klientom domów wykończonych pod klucz. Budową takich inwestycji zajmuje się inwestor zastępczy ES Polska.

Grunt to odpowiednie miejsce domu

Budowa domu jest z reguły inwestycją na całe życie. Dlatego oprócz stylistyki wnętrza należy szczególnie zadbać o ten etap projektu, który ma bezpośrednie przełożenie na komfort użytkowania pomieszczeń. Mowa o właściwym usytuowaniu domu na działce budowlanej względem stron świata oraz ulicy. Na indywidualny projekt oraz fachową pomoc mogą liczyć klienci inwestora zastępczego ES Polska.

Dwa nowe osiedla domów w ofercie ES Polska

Każdy, kto kiedykolwiek budował dom na własną rękę wie, ile trudu kosztuje znalezienie i kupno odpowiedniej działki. Należy wybrać miejsce, zdobyć pozwolenie na budowę domu, uzbroić teren w media oraz siebie … w cierpliwość. Jednak formalności może za nas załatwić inwestor zastępczy ES Polska. Firma wprowadziła do swojej oferty dwa nowe osiedla domów jednorodzinnych wraz… Czytaj dalej »