ERP

Microsoft wyróżniony w konkursie „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu”

Firma Microsoft otrzymała wyróżnienie w konkursie „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2012” w kategorii ERP (system zagraniczny) – reprezentant producenta w Polsce za rozwiązanie Microsoft Dynamics AX. Organizatorem szóstej już edycji konkursu jest redakcja MSI Polska. Wyróżnienia były przyznawane w 12 kategoriach: ERP (system zagraniczny), ERP (system polski), ERP (system zagraniczny) – integrator, CRM, BI, MES, SCADA, PLM, EAM/CMMS, APS, outsourcing IT oraz usługi cloud computing.

Czytaj więcej »Microsoft wyróżniony w konkursie „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu”

Co warto wiedzieć o systemach monitoringu projektów?

Monitoring projektów w oparciu o narzędzia informatyczne to dziś element konieczny w sprawnie funkcjonującym przedsiębiorstwie. Problem w tym, że większość dostępnych na rynku rozwiązań jest zbyt skomplikowanych i nie do końca dostosowanych do specyficznych oczekiwań polskiego klienta. Dlatego dziś próbujemy odpowiedzieć na pytanie, jak wybrać system, który w sposób intuicyjny ułatwi sprawne sterowanie procesami zarządzania projektami i zasobami każdej organizacji.

Czytaj więcej »Co warto wiedzieć o systemach monitoringu projektów?

Rozpoczęła się 3. edycja konkursu na najciekawszą pracę magisterską o systemach ERP

Do 30. listopada br. studenci oraz absolwentów informatyki i zarządzania, mogą wysyłać swoje zgłoszenia do udziału w rywalizacji na najciekawszą pracę dyplomową o systemach zintegrowanych. Na zwycięzców czekają płatne staże, a dla najzdolniejszych możliwość podjęcia pracy.

Czytaj więcej »Rozpoczęła się 3. edycja konkursu na najciekawszą pracę magisterską o systemach ERP

QAD z najnowszą aplikacją Business Intelligence

QAD wprowadziło na rynek najnowszą aplikację QAD Business Intelligence zintegrowaną ze sztandarowym pakietem wspomagającym zarządzanie klasy ERP – QAD Enterprise Applications. Wzbogacona wersja została stworzona na bazie wieloletnich praktyk i wiedzy na temat procesów podejmowania decyzji w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Twórcy oprogramowania skoncentrowali się na maksymalnym uproszczeniu obsługi aplikacji, możliwości łatwego dostosowania kokpitu menedżerskiego do własnych potrzeb, integracji z MS Excel oraz szybkim wdrożeniu aplikacji.Czytaj więcej »QAD z najnowszą aplikacją Business Intelligence