Archiwa tagu: Era

Specjalna promocja Ery dla Klientów Alior Banku

Doładowując swoje konto Tak Tak w sieci Era przez system bankowości internetowej Alior Banku, kwotą minimum 50 złotych, Klienci Alior Banku otrzymają 10% więcej środków do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, na połączenia z numerami stacjonarnymi oraz na transfer danych. Promocja trwa do 14 grudnia 2010 r.

Stowarzyszenia linii lotniczych apelują do Komisji Europejskiej i państw członkowskich o pilne wprowadzenie ulg dla przewoźników

Trzy stowarzyszenia linii lotniczych – ELFAA (Zrzeszenie Europejskich Przewoźników Nisko-kosztowych), ERA (Stowarzyszenie Linii Lotniczych Regionów Europy) oraz IACA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych) wezwały Komisję Europejską oraz państwa członkowskie o udzielenie wsparcia liniom lotniczym dotkniętym przez kryzys spowodowany unoszeniem się nad Europą wulkanicznego pyłu.

Minikarta Era PayPassTM – pierwsza karta kredytowa w formie naklejki

Minikarta Era PayPass – karta kredytowa w formie naklejki – jest już w sprzedaży. Można ją nakleić np. na telefon komórkowy i w ten innowacyjny sposób płacić za drobne zakupy. Jest to wspólny projekt Polskiej Telefonii Cyfrowej, Polbank EFG i MasterCard. Wprowadzeniu na rynek Minikarty dodatkowo towarzyszy loteria, w której każdy posiadacz karty może wygrać… Czytaj dalej »