Archiwa tagu: Epson

Filmy, sport i gry w wysokiej rozdzielczości

Firma Epson prezentuje projektory Full HD EH-TW3600 i EH-TW3200, które oferują wysoką jakość obrazu na dużym ekranie w przystępnej cenie. Proste w obsłudze i instalacji projektory dedykowane są osobom, które zaczynają swoją przygodę z kinem domowym i chcą zainwestować w technologię Full HD, by wykorzystywać ją do oglądania filmów, sportu czy grania.

Epson na targach IFA 2010

Epson, czołowy globalny producent technologii projekcyjnej, prezentuje dwa zaawansowane projektory do kina domowego, które są wyposażone w innowacyjne lustrzane panele 3LCD, a także dwa niedrogie modele 1080p przeznaczone dla ceniących komfort miłośników kina na wielkim ekranie. Nowe technologie i ulepszone produkty zostaną zaprezentowane podczas berlińskich targów IFA 2010.

Epson prezentuje bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne z szybkim drukiem dwustronnym

Epson Stylus SX525WD to eleganckie urządzenie wielofunkcyjne obsługujące szybką łączność Wi-Fi, które jest przeznaczone dla użytkowników domowych. Urządzenie oferuje szybki, automatyczny druk dwustronny oraz skanowanie i kopiowanie. Zostało także wyposażone w duży ekran LCD do przeglądania i drukowania zdjęć, a także ładowany od przodu, łatwo dostępny zasobnik na papier.