Epson

Wyświetlanie w kieszonkowych projektorach LED – jak to działa?

Przeglądając oferty producentów projektorów pierwsze, co rzuca się w oczy, to mnogość oferowanych urządzeń. W portfolio popularnych porównywarek cen pod hasłem BenQ można znaleźć 120 projektorów, Optima prezentuje 160 urządzeń, a rekordzista – Epson – aż 240. Najtańsze projektory można nabyć w cenie poniżej 800 zł, a najdroższe – powyżej 350 000 złotych. Skąd taka wielka różnorodność urządzeń oraz rozpiętość cen?

Czytaj dalej »Wyświetlanie w kieszonkowych projektorach LED – jak to działa?

Filmy, sport i gry w wysokiej rozdzielczości

Firma Epson prezentuje projektory Full HD EH-TW3600 i EH-TW3200, które oferują wysoką jakość obrazu na dużym ekranie w przystępnej cenie. Proste w obsłudze i instalacji projektory dedykowane są osobom, które zaczynają swoją przygodę z kinem domowym i chcą zainwestować w technologię Full HD, by wykorzystywać ją do oglądania filmów, sportu czy grania.

Czytaj dalej »Filmy, sport i gry w wysokiej rozdzielczości

Duplikator płyt CD/DVD Epson DiscProducer PP–100 już w Veracomp

Na mocy umowy podpisanej z firmą Epson, Veracomp wprowadził do oferty duplikator płyt Epson DiscProducer PP–100. Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością (nagrywanie do 10 tys. płyt rocznie) i jest dedykowane na użytek przede wszystkim firm, zakładów fotograficznych, poligraficznych, uczelni i szkół, a także szpitali.

Czytaj dalej »Duplikator płyt CD/DVD Epson DiscProducer PP–100 już w Veracomp

Epson na targach IFA 2010

Epson, czołowy globalny producent technologii projekcyjnej, prezentuje dwa zaawansowane projektory do kina domowego, które są wyposażone w innowacyjne lustrzane panele 3LCD, a także dwa niedrogie modele 1080p przeznaczone dla ceniących komfort miłośników kina na wielkim ekranie. Nowe technologie i ulepszone produkty zostaną zaprezentowane podczas berlińskich targów IFA 2010.Czytaj dalej »Epson na targach IFA 2010

Epson prezentuje bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne z szybkim drukiem dwustronnym

Epson Stylus SX525WD to eleganckie urządzenie wielofunkcyjne obsługujące szybką łączność Wi-Fi, które jest przeznaczone dla użytkowników domowych. Urządzenie oferuje szybki, automatyczny druk dwustronny oraz skanowanie i kopiowanie. Zostało także wyposażone w duży ekran LCD do przeglądania i drukowania zdjęć, a także ładowany od przodu, łatwo dostępny zasobnik na papier.Czytaj dalej »Epson prezentuje bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne z szybkim drukiem dwustronnym

Jestem z Nikonem na wakacjach

Nikon rozpoczyna letnią akcję promocyjną pod hasłem „JESTEM NA WAKACJACH”. Fotograficzne miasteczko Nikona pojawi się na plażach największych nadbałtyckich kurortów, takich jak Sopot (do 25.07 oraz 17 – 19.08), Gdańsk (27 – 29.07), Łeba (30.07 – 5.08) czy Krynica Morska (13 – 15.08). Akcja potrwa do 19 sierpnia br.

Czytaj dalej »Jestem z Nikonem na wakacjach