Eniro

Eniro Denmark nowym partnerem NetSprint.pl w Danii

NetSprint.pl podpisał umowę z duńskim oddziałem Eniro na dalszy rozwój sieci reklamy kontekstowej w Danii. Jest to kontynuacja współpracy NetSprint z siecią Open Adexchange Denmark, która została niedawno przejęta przez Eniro. Duński oddział Eniro nabył wszystkie prawa i aktywa należące firmy Open Adexchange na rynku duńskim. Sieć OpenAdexchange dociera obecnie do 80% użytkowników internetu w Danii.

Czytaj więcej »Eniro Denmark nowym partnerem NetSprint.pl w Danii

Bożena Chmielarczyk – nowy prezes Eniro Polska

Eniro wprowadza zmiany w kadrze zarządzającej w polskim oddziale. Po 11 latach pracy, Roger Asplund – prezes Eniro Polska opuszcza firmę, a jego następcą jest Bożena Chmielarczyk. Bożena zajmowała poprzednio stanowisko Dyrektora Generalnego
u międzynarodowego wydawcy Reader’s Digest w Polsce. Obejmuje stanowisko od dzisiaj i będzie członkiem kadry zarządzającej Grupy Eniro.

Czytaj więcej »Bożena Chmielarczyk – nowy prezes Eniro Polska

Odnowiona mobilna Panorama Firm dostępna dla wszystkich komórek na m.pf.pl

Panorama Firm unowocześniła mobilny serwis m.pf.pl. Wyszukiwarka mobilna jest dostępna dla mniej zaawansowanych lub starszych modeli telefonów, nieposiadających nadajnika GPS, a także dla smarfonów pracujących na innych systemach operacyjnych niż Android czy iOS. Najważniejszymi zmianami w drugiej wersji mobilnej wyszukiwarki firm, produktów i usług są wyszukiwanie w pobliżu adresu oraz interaktywna mapa.

Czytaj więcej »Odnowiona mobilna Panorama Firm dostępna dla wszystkich komórek na m.pf.pl

Eniro – zapraszamy na Wirtualne Targi Pracy

W dniach 17-21 października br. odbędzie się jesienna edycja targów pracy on-line, których organizatorem jest portal Pracuj.pl. Pracodawcy z całej Polski będą prezentować swoją ofertę i odpowiadać na pytania kandydatów. Eniro Polska przygotowała atrakcyjne propozycje dla poszukujących pracy. Ofertę firmy można zobaczyć w kategorii sprzedaż (pokój branżowy „sprzedaż”).

Czytaj więcej »Eniro – zapraszamy na Wirtualne Targi Pracy