Archiwa tagu: Eniro Polska

Eniro Polska poszukuje specjalistów

Firma Eniro Polska, do której należy m.in. wyszukiwarka lokalna panoramafirm.pl, w związku z rozwojem oferty bazodanowej oraz usług e-mail marketingowych, powiększa dział związany z udostępnianiem baz danych i szuka specjalistów.

Eniro – stawiamy na jakość obsługi klientów

Spółka Eniro Polska, właściciel marki Panorama Firm uruchomiła specjalny serwis – enirocentrum.pl. To miejsce stworzone z myślą o obecnych i potencjalnych klientach, w którym mają oni łatwy dostęp do informacji na temat zakupionych reklam, możliwość ich edycji, wprowadzania zmian, opcję testowania, a także stały dostęp do najważniejszych informacji, ofert i promocji.

Mapa szkół i szpitali od Panoramy Firm dla WOŚP

Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. XIX Finał wspiera (od pięciu lat) Panorama Firm. Specjalnie na ten cel w serwisie www.pf.pl powstała mapa WOŚP – http://wosp.pf.pl, na której zaznaczono szkoły i szpitale współpracujące z WOŚP.

Nowe Eniro

Eniro, wiodąca firma świadcząca usługi w zakresie wyszukiwania informacji na skandynawskim rynku medialnym i w Polsce, wprowadza nową identyfikację wizualną. Jest ona podkreśleniem transformacji „od firmy zależnej od druku do w pełni wykorzystującej możliwości online”,w której uczestniczy cała grupa medialna.