Emporia Telecom

Nowe modele telefonów i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb

Firma emporia Telecom, czołowy producent łatwych w obsłudze telefonów komórkowych, zaprezentowała na targach IFA 2011 swój pierwszy telefon z klapką. Nowy model emporiaCLICK zawiera aparat fotograficzny oraz inteligentną funkcję połączeń alarmowych opracowaną przez firmę emporia. Pod hasłem „Mobilni, aktywni i bezpieczni z emporią” firma prezentuje także zaskakujące nowości z cenionych serii emporiaRL i emporiaTALK. Dużą rolę odgrywają także wspólne przedsięwzięcia z podmiotami świadczącymi indywidualne usługi ratunkowe. Ofertę firmy emporia Telecom można obejrzeć w hali 9, na stanowisku 313.

Czytaj więcej »Nowe modele telefonów i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb

emporiaELEGANCE wyróżniona srebrną nagrodą za design Focus Open 2010

Na tegorocznym konkursie wzornictwa „Focus Open — Międzynarodowa Nagroda za Design” emporia Telecom zdobyła nagrodę „Focus Open 2010 Silver” za model emporiaELEGANCE. Ten elegancki telefon komórkowy, opracowany specjalnie dla osób o bogatym doświadczeniu życiowym, został wyróżniony na oficjalnej uroczystości rozdania nagród za wyjątkową jakość wzornictwa.

Czytaj więcej »emporiaELEGANCE wyróżniona srebrną nagrodą za design Focus Open 2010

Senioralia 2010 – Dzień Uniwersytetów Trzeciego Wieku

Już w najbliższą niedzielę 24 października w budynku Biblioteki Narodowej w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Senioraliów. W trakcie spotkania, którego organizatorem jest Fundacja Towarzystwo Demokratyczne Wschód oraz Biuro Polityki Społecznej m.st. Warszawy, zaplanowano wiele atrakcji skierowanych do środowiska seniorów. Początek o godzinie 11:00.

Czytaj więcej »Senioralia 2010 – Dzień Uniwersytetów Trzeciego Wieku