Archiwa tagu: Empik

Rodzinny Dzień Dziecka z Vivabox Multikino

1 czerwca to wyjątkowy dzień w większości zakątków świata. Na co dzień zabiegani rodzice rzadko mogą sobie pozwolić na spędzenie kilku beztroskich godzin na zabawie z dzieckiem. Dzień Dziecka jest więc niepowtarzalną okazją, aby podarować najmłodszym uśmiech i radość. Szukasz ciekawego podarunku, który zapewni zabawę całej rodzinie?

Wystartowała kolejna edycja akcji „Graj Bezpiecznie”

Który rodzic nie kupił nigdy swojemu dziecku gry? Ale czy wszyscy na pewno sprawdzamy, czy jest ona odpowiednia dla wieku naszej pociechy? Akcja społeczna „Graj Bezpiecznie” po raz kolejny, od czasu pierwszej edycji w 2008 roku, ma na celu zainteresowanie i poinformowanie rodziców o odpowiedzialnym dobieraniu gier dla swoich dzieci.

Na salonach Empiku w Galerii Korona w Kielcach

Niecałe pół roku przed planowanym otwarciem Galeria Korona Kielce powoli zamyka listę najemców, którzy znajdą się w obiekcie. Galeria w osiemdziesięciu procentach jest już skomercjalizowana. Oprócz znanych i cenionych marek modowych, klienci znajdą w niej również bogatą ofertę rozrywkową i kulturalną, o którą z pewnością zadba także Empik.

Black Red White pomaga urządzić mieszkanie i nie zwariować

Black Red White – największa polska grupa meblarska – została partnerem poradnika „Jak urządzić mieszkanie i nie zwariować? – czyli kobieta w wielkim domu” autorstwa Agnieszki Żukowskiej, opublikowanego przez Wydawnictwo Feeria. Książka dostępna będzie w sieci sklepów Empik oraz księgarniach na terenie całego kraju od 4 maja.