Archiwa tagu: Emerson Network Power

Emerson Network Power „ochładza chmurę” dzięki Liebert PCW

Emerson Network Power, firma należąca do spółki Emerson (NYSE: EMR), będąca globalnym liderem w zakresie maksymalizowania dostępności, wydajności i efektywności kluczowej infrastruktury, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek systemu chłodzenia Liebert® PCW, zaawansowanego urządzenia na wodę lodową przeznaczonego do montowania na podłodze podniesionej, służącego do precyzyjnego chłodzenia centrum danych.

Emerson Network Power przedstawia infrastrukturę Smart Solutions optymalizującą efektywność i wielkość centrów danych

Emerson Network Power, firma grupy Emerson, (NYSE:EMPR) oraz globalny lider w dziedzinie zapewniania ciągłości biznesowej (Business-Critical Continuity™) przedstawiła dziś Smart Solutions, rodzinę inteligentnych, zintegrowanych systemów infrastruktury przeznaczonych dla centrów danych.

Emerson Network Power umacnia pozycję lidera na rynku chillerów dla DATA CENTER

W ciągu ostatnich dwóch lat Emerson Network Power konsekwentnie inwestował w sektor chillerów. Firma nie tylko znacznie zintensyfikowała swoje działania sprzedażowe, ale również zaangażowanie w rozwój i poszukiwanie rozwiązań konsolidacyjnych pozwalających uzyskać wysoką wydajność przy zachowaniu niskich kosztów związanych ze zużyciem energii.

Emerson finalizuje przejęcie Chloride

Spółka Emerson ogłosiła dziś, że zrealizowała proces przejęcia Chloride Group PLC, która od tej chwili staje się jedną z silnych marek produktów o zasięgu globalnym należących do Emerson Network Power. Przejęcie pomoże ukierunkować długofalową globalną strategię działań spółki Emerson w zakresie zasilaczy bezprzerwowych (UPS) i zintegrowanych rozwiązań dla centrów danych. Jak już wcześniej ogłoszono, cena zakupu wyniosła około 1,5 miliarda USD.

Dzięki “Infrastrukturze Datacenter w Kontenerze”, Emerson Network Power zabiera ideę business continuity “w trasę” po Europie by sprostać zarówno sytuacjom codziennym jak i nieoczekiwanym

Disaster recovery, ucieczka przed powodzią, pomoc humanitarna, wydarzenia sportowe, produkcja filmowa lub, po prostu, szybka ekspansja data center bez potrzeby wykonywania prac konstrukcyjnych: infrastruktura oferowana przez Emerson Network Power obejmuje wszystko, co niezbędne do zapewnienia Business-Critical Continuity™. Ilustruje to wirtualna trasa i materiały zgromadzone na dedykowanym roadshow portalu www.datacenterinfrastructure.eu.

Emerson Network Power we współpracy z Panduit Corporation pomogą firmom zoptymalizować infrastrukturę IT

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson i światowy lider w zapewnianiu ciągłości działania systemów o kluczowym znaczeniu dla firm (Business-Critical Continuity), ogłosiła współpracę z firmą Panduit w celu zaspokojenia popytu na efektywną integrację systemów dla firm i zarządzanie ryzykiem w centrum danych.

Emerson Network Power prezentuje “Rozwiązania dla IT”: ciągłość biznesu i wysoka wydajność dla systemów IT w biurach, profesjonalnych studiach, i mikro przedsiębiorstwach

Ponad 20 prostych prekonfigurowanych rozwiązań typu “plug & play” uzupełnia platformę produktową Emerson Network Power i pomaga małym firmom produkcyjno-handlowym podnosić bezpieczeństwo i wydajność systemów IT wspierających kluczowe procesy biznesowe.