Archiwa tagu: EMEA

Emerson Network Power – “Rozwiązania dla IT” Zabezpieczą Ciągłość i Wydajność Środowisk IT w Dowolnej Wielkości Organizacji w Regionie EMEA

Ponad 20 konfiguracji typu “plug and play” uzupełnia platformę produktową Emerson Network Power aby w sposób jeszcze bardziej kompletny zaspokajać potrzeby firm. Wydajne, przystosowane do łatwego uruchomienia rozwiązania o elastycznej architekturze zaprojektowano by szybko generowały realną przewagę konkurencyjną zarówno dla kanału dystrybucyjnego jak i klientów końcowych.

Intel na targach CeBIT 2010: IT jako współtwórca przyszłości

Zgodnie z hasłem przewodnim tegorocznej edycji targów CeBIT, które brzmi „Tworzymy przyszłość – wspólnie”, przesłanie firmy Intel będzie koncentrować się nie tylko na tym, jak technologie informacyjne zwiększają wydajność pracy i jakość życia w krótkiej perspektywie, ale także na tym, jak połączone w globalną sieć systemy rozwiązują problemy społeczne, ekonomiczne i środowiskowe.

Badanie Motoroli – Europejczycy a dostęp do treści cyfrowych

Dział Home & Networks Mobility firmy Motorola (NYSE: MOT) opublikował wyniki badania „European Media Engagement Barometer 2010”. Uzyskane rezultaty dowodzą, że konsumenci z różnych grup wiekowych oczekują możliwości większej kontroli oraz personalizacji technologii dostępu do treści cyfrowych. Według badania przeprowadzonego na grupie 3500 osób z pięciu krajów europejskich , 87 proc. Brytyjczyków regularnie wymienia treści… Czytaj dalej »

Nowa generacja słuchawek Plantronics DSP USB do multimediów i komunikatorów głosowych

Najnowsza edycja słuchawek PC .Audio™ firmy Plantronics wyposażona jest w system cyfrowego przetwarzania dźwięku (DSP) o podwyższonej wydajności. Ustawia poprzeczkę na niedostępnej dla innych słuchawek wysokości, jeśli chodzi o jakość dźwięku. Plantronics prezentuje ulepszone wersje słuchawek PC z wielokrotnie nagradzanej rodziny .Audio. Cztery nowe, szerokopasmowe modele wyposażone są w wysokiej jakości system cyfrowego przetwarzania sygnału… Czytaj dalej »