Emblaze-VCON

Wideokonferencje coraz popularniejsze w branży hotelarskiej – VCC Systems dla Loży Ekspertów Hotelarstwa

W warszawskim hotelu Hilton 28 maja br. odbędzie się kolejne spotkanie Loży Ekspertów Hotelarstwa, które będzie poświęcone zagadnieniom związanym z szeroko pojętym HR. Za sprawą rozwiązań wideokonferencyjnych, dostarczonych przez VCC Systems, w spotkaniu będą mogli wirtualnie uczestniczyć studenci uczelni hotelarskich oraz menedżerowie ze wszystkich zainteresowanych hoteli.

Czytaj więcej »Wideokonferencje coraz popularniejsze w branży hotelarskiej – VCC Systems dla Loży Ekspertów Hotelarstwa

Sprint po wideokonferencje od VCC Systems

VCC Systems – dostawca zaawansowanych rozwiązań wideokonferencyjnych – podpisał umowę partnerską z firmą Sprint Sp. z o.o., wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych w Polsce. Dzięki podjętej współpracy, Sprint zaoferuje swoim klientom zaawansowane rozwiązania programowe i sprzętowe do organizacji wideokonferencji, które dostarczy i obejmie gwarancją VCC Systems.  Czytaj więcej »Sprint po wideokonferencje od VCC Systems

VCC Systems – nowy gracz na rynku wideokonferencji

VCC Systems to nowa firma, która rozpoczęła działalność na rynku zaawansowanych rozwiązań wideokonferencyjnych w Polsce. Ofertę firmy tworzą głównie rozwiązania Vivicom International GmbH – niemieckiego potentata w obszarze wideokomunikacji przez komputery PC, a także Emblaze-VCON – jednego z globalnych liderów w dziedzinie zaawansowanych systemów do wideokonferencji.
Czytaj więcej »VCC Systems – nowy gracz na rynku wideokonferencji