Archiwa tagu: ElektroEko

Ekologiczny maj w „Reducie”

W dwie najbliższe soboty, 9 i 16 maja, w godzinach 13.00 – 18.00, w warszawskim Centrum Handlowym „Reduta” ponownie będzie można spotkać się z przedstawicielami Fundacji Nasza Ziemia. Tym razem okazją do rozmów są ekologiczne święta obchodzone w maju – Dzień Kasztanowca oraz Międzynarodowy Dzień Bioróżnorodności.

„Centrum z Klimatem” już wkrótce w Targówku

W sobotę, 28 lutego, o godz. 15.00, warszawskie Centrum Handlowe „Targówek” zainicjuje edukacyjny program ekologiczny „Centrum z Klimatem”. To już drugi obiekt w stolicy, po Centrum Handlowym „Reduta”, w którym klienci będą mogli dowiedzieć się, jak na co dzień dbać o środowisko.

Pierwsze centrum handlowe „z klimatem” w Białymstoku

W sobotę, 21 lutego, o godz. 15.00 w Galerii „Biała” w Białymstoku zainicjowany zostanie edukacyjny program ekologiczny „Centrum z Klimatem”. Jego celem jest budowanie świadomości ekologicznej wśród klientów, najemców i pracowników centrum.

„Reduta” i Fundacja Nasza Ziemia razem o zmianach klimatu

W najbliższą sobotę, 13 grudnia, w warszawskim Centrum Handlowym „Reduta” Fundacja Nasza Ziemia przybliży klientom zagadnienia związane ze zmianami klimatu na świecie. Odwiedzający „Redutę” w godzinach 13.00 – 19.00 dowiedzą się między innymi, ile CO2 emituje codziennie każdy z nas oraz sprawdzą, czy potrafią właściwie dbać o klimat.

Już mamy pierwsze zielone centrum handlowe – w sobotę ruszył program „Centrum z Klimatem”

W minioną sobotę, 25 października, w Centrum Handlowym „Reduta” odbyła sie inauguracja programu ekologicznego „Centrum z Klimatem„. „Reduta” to pierwsze „zielone” centrum handlowe stolicy, a także pierwszy obiekt handlowy, należący do Atrium European Real Estate i zarządzany przez Manhattan Real Estate Management, w którym program został wdrożony.