ElektroEko

Ekologiczny maj w „Reducie”

W dwie najbliższe soboty, 9 i 16 maja, w godzinach 13.00 – 18.00, w warszawskim Centrum Handlowym „Reduta” ponownie będzie można spotkać się z przedstawicielami Fundacji Nasza Ziemia. Tym razem okazją do rozmów są ekologiczne święta obchodzone w maju – Dzień Kasztanowca oraz Międzynarodowy Dzień Bioróżnorodności.

Czytaj więcej »Ekologiczny maj w „Reducie”

„Reduta” i Fundacja Nasza Ziemia razem o zmianach klimatu

W najbliższą sobotę, 13 grudnia, w warszawskim Centrum Handlowym „Reduta” Fundacja Nasza Ziemia przybliży klientom zagadnienia związane ze zmianami klimatu na świecie. Odwiedzający „Redutę” w godzinach 13.00 – 19.00 dowiedzą się między innymi, ile CO2 emituje codziennie każdy z nas oraz sprawdzą, czy potrafią właściwie dbać o klimat.
Czytaj więcej »„Reduta” i Fundacja Nasza Ziemia razem o zmianach klimatu

Już mamy pierwsze zielone centrum handlowe – w sobotę ruszył program „Centrum z Klimatem”

W minioną sobotę, 25 października, w Centrum Handlowym „Reduta” odbyła sie inauguracja programu ekologicznego „Centrum z Klimatem„. „Reduta” to pierwsze „zielone” centrum handlowe stolicy, a także pierwszy obiekt handlowy, należący do Atrium European Real Estate i zarządzany przez Manhattan Real Estate Management, w którym program został wdrożony.Czytaj więcej »Już mamy pierwsze zielone centrum handlowe – w sobotę ruszył program „Centrum z Klimatem”