Przejdź do treści

El Padre

1 El Padre

El Padre podczas COP 19

el padre11 listopada w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowano „Welcome Reception” dla delegatów 19 Sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych poświęconej zmianom klimatu, która jest największą międzyrządową konferencją na świecie. Agencja El Padre była wykonawcą eventu. 

Czytaj dalej »El Padre podczas COP 19

2 El Padre

El Padre dla GIODO

el padreW dniach 23-26 września w Hotelu Hilton w Warszawie odbyła się 35. Międzynarodowej Konferencji Rzeczników Ochrony Danych i Prywatności. Jest to najważniejsze coroczne spotkanie poświęcone ochronie danych osobowych, w tym roku zorganizowane pod hasłem „Prywatność: przewodnik po zagmatwanym świecie”.

Czytaj dalej »El Padre dla GIODO

Agencja El Padre zwiększyła przychody w 2011 roku o ponad 62%

Obroty agencji El Padre w 2011 roku wyniosły ponad 14,65 mln zł złotych – tj. o 62,4% więcej w porównaniu z 2010 rokiem. Wzrost przychodów spółki jest efektem intensywnej pracy całego zespołu oraz konsekwentnej realizacji strategii rozwoju spółki. Na tak dobre wyniki agencji wpływ miało zarówno zwiększenie obrotów z dotychczasowymi klientami spółki jak również zdobycie nowych kontrahentów. Projekty zostały pozyskane w przetargach komercyjnych oraz publicznych.

Czytaj dalej »Agencja El Padre zwiększyła przychody w 2011 roku o ponad 62%