Przejdź do treści

Egmont

Nadlatuje „Liberator” – dodatek do gry „Mali Powstańcy”

„Mali Powstańcy” to rodzinna gra planszowa przybliżająca historię Harcerskiej Poczty Polowej. Gra ma charakter edukacyjny, dzięki czemu młodzi gracze mają okazję zapoznania się z tematyką powstania. Sukces gry spowodował wydanie „Liberatora”, dodatku wzbogacającego grę o lotnicze zrzuty z pomocą dla powstańców.

Czytaj dalej »Nadlatuje „Liberator” – dodatek do gry „Mali Powstańcy”

Kajko i Kokosz na planszy

Na rynku pojawiła się nowa rodzinna gra planszowa wydawnictwa Egmont „Kajko i Kokosz – wyprawa śmiałków”. Nawiązuje ona do lubianej przez dzieci i dorosłych polskiej serii komiksowej. W grze występują najwięksi śmiałkowie, m.in. Kokosz, Hegemon, Łamignat, Wojmił. Niesamowita przygoda nie tylko dla wielbicieli komiksów!

Czytaj dalej »Kajko i Kokosz na planszy

Pluszakowe gry planszowe

Rodzinne gry planszowe przeżywają swój renesans. Mogą do nich usiąść wszyscy bez względu na wiek, dobrze się przy tym bawić i rozwijać wiele cennych umiejętności. Specjalnie z myślą o maluchach, wydawnictwo Egmont przygotowało nową grę „Pluszaki Rozrabiaki”, której bohaterowie znani są dzieciom z popularnego czasopisma o tym samym tytule.

Czytaj dalej »Pluszakowe gry planszowe

Nakręć film telefonem komórkowym – Wielki konkurs English Adventure dla uczniów i nauczycieli języka angielskiego

Do 31 października na stronie internetowej www.pearsonlongman.pl/konkurs można umieszczać prace konkursowe – filmy prezentujące piosenki z kursu English Adventure. To internauci zdecydują, kto wygra nagrody. Głosowanie odbędzie się w listopadzie.Czytaj dalej »Nakręć film telefonem komórkowym – Wielki konkurs English Adventure dla uczniów i nauczycieli języka angielskiego