EGB Investments

Polacy żyją chwilą – kupujemy bez listy i nie odkładamy na emeryturę

Prawie 79% dorosłych Polaków deklaruje, że nie oszczędza z myślą o emeryturze, ponad połowa (63%) robi zakupy bez wcześniejszego przygotowania listy potrzebnych artykułów, a co piąty badany płaci w sklepie kartą płatniczą i kredytową, pomimo często związanymi z takimi operacjami dodatkowymi kosztami i prowizjami – takie są najważniejsze wnioski opublikowanego dziś badania „Polacy a domowe finanse” przygotowanego na zlecenie EGB Investments S.A.

Czytaj więcej »Polacy żyją chwilą – kupujemy bez listy i nie odkładamy na emeryturę

EGB Investments S.A. po raz trzeci w segmencie NewConnect Lead

Decyzją Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, firma EGB Investments S.A., została już po raz trzeci zakwalifikowana do segmentu NewConnect Lead. Tym samym znalazła się w gronie siedmiu najszybciej rozwijających się spółek, które mają największe szanse na przeniesienie swoich notowań na główny parkiet GPW w Warszawie.

Czytaj więcej »EGB Investments S.A. po raz trzeci w segmencie NewConnect Lead

Zmiany w Grupie Kapitałowej EGB Investments

W pierwszej dekadzie lutego br. Grupa Kapitałowa EGB Investments została rozszerzona o nową spółkę zależną, EGB Nieruchomości sp. z o.o. W związku z tym, Zarząd EGB Investments S.A. opublikował list skierowany do akcjonariuszy, w którym informuje o aktualnej strukturze oraz obszarze specjalizacji poszczególnych podmiotów, a także przedstawia ich wpływ na dalszy rozwój Grupy Kapitałowej.

Czytaj więcej »Zmiany w Grupie Kapitałowej EGB Investments

EGB Investments S.A. wśród nominowanych do finału konkursu „Firma Dobrze Widziana”

EGB Investments S.A. znalazła się wśród 5 przedsiębiorstw nominowanych do finału z województwa kujawsko-pomorskiego. Kapituła konkursu „Firma Dobrze Widziana” wyróżnia firmy, które w poszczególnych województwach są postrzegane i oceniane jako najbardziej odpowiedzialne społecznie.

Czytaj więcej »EGB Investments S.A. wśród nominowanych do finału konkursu „Firma Dobrze Widziana”

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej EGB Investments S.A.

Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Dun & Bradstreet wyróżniła spółkę EGB Investments S.A. prestiżowym „Srebrnym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej”. Tytuł nadawany jest stabilnym i odpowiedzialnym biznesowo przedsiębiorstwom, wywiązującym się ze swoich zobowiązań oraz gwarantującym najwyższe standardy współpracy.

Czytaj więcej »Certyfikat Wiarygodności Biznesowej EGB Investments S.A.