Przejdź do treści

EFL

Jesienna kampania EFL na starcie

Wystartowała jesienna kampania Europejskiego Funduszu Leasingowego, która w oryginalny sposób zaprezentuje zalety oferty EFL. Komunikacja oparta jest na promocji elastycznych rozwiązań skierowanych do obecnych i potencjalnych klientów firmy oraz dodatkowych korzyści jakie daje klientom leasing w EFL. Głównym nośnikiem w kampanii jest prasa branżowa oraz Internet.

Czytaj dalej »Jesienna kampania EFL na starcie

Klienci drugi rok z rzędu uznali EFL za Firmę Przyjazną Klientowi

Europejski Fundusz Leasingowy dzięki uznaniu swoich klientów, został laureatem konkursu Firma Przyjazna Klientowi. Uroczystość wręczenia certyfikatów, odbyła się 21 maja 2012 w Hotelu Marriott. Certyfikat w imieniu spółki odebrał Krzysztof Ziomek – Dyrektor Zarządzający Pionu Operacji i Technologii EFL.

Czytaj dalej »Klienci drugi rok z rzędu uznali EFL za Firmę Przyjazną Klientowi

Europejski Fundusz Leasingowy zwycięzcą rankingu Leasing Companies w jubileuszowej 15. Edycji rocznika Book of Lists

W zorganizowanym przez Warsaw Business Journal rankingu rocznika Book of Lists 2010, Europejski Fundusz Leasingowy zajął pierwsze miejsce w kategorii Leasing Companies. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie 25 lutego 2010, miało miejsce wręczenie certyfikatu potwierdzającego pozycję firmy.Czytaj dalej »Europejski Fundusz Leasingowy zwycięzcą rankingu Leasing Companies w jubileuszowej 15. Edycji rocznika Book of Lists