Archiwa tagu: EFL

Branża leasingowa ogłosiła dobre wyniki

22 stycznia br. firmy leasingowe skupione w Związku Polskiego Leasingu (ZPL) zaprezentowały wyniki wypracowane w 2013 roku. Ogłoszony, 13 proc. wzrost oznacza, sfinansowanie przez branżę aktywów ruchomych i nieruchomości o wartości ponad 35,3 mld PLN[1]. EFL – największa firma leasingowa – zwiększyła w tym czasie obroty o niemal 19 proc.

Jesienna kampania EFL na starcie

Wystartowała jesienna kampania Europejskiego Funduszu Leasingowego, która w oryginalny sposób zaprezentuje zalety oferty EFL. Komunikacja oparta jest na promocji elastycznych rozwiązań skierowanych do obecnych i potencjalnych klientów firmy oraz dodatkowych korzyści jakie daje klientom leasing w EFL.

Europejski Fundusz Leasingowy zwycięzcą rankingu Leasing Companies w jubileuszowej 15. Edycji rocznika Book of Lists

W zorganizowanym przez Warsaw Business Journal rankingu rocznika Book of Lists 2010, Europejski Fundusz Leasingowy zajął pierwsze miejsce w kategorii Leasing Companies. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie 25 lutego 2010, miało miejsce wręczenie certyfikatu potwierdzającego pozycję firmy.

D-Link i więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych

Firma D-Link dołączyła do inicjatywy Europejskiego Funduszu Leasingowego, której mottem jest Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych. W jej ramach od początku stycznia br. sprzęt D-Linka dostępny jest dla małych i średnich przedsiębiorstw w atrakcyjnej ofercie leasingowej 0%.