Archiwa tagu: Edge Solutions

Bezpieczeństwo: 10 błędów, za które płacą pracodawcy

Pracownicy, którzy korzystają z Internetu, w tym managerowie i administratorzy odpowiedzialni za system ochrony firm popełniają klasyczne, przewidywalne błędy. Eksperci od bezpieczeństwa informatycznego z Edge Solutions, ISCG i Kaspersky Lab opracowali listę 10 najczęściej spotykanych wpadek, których konsekwencje narażają pracodawców na największe straty.

Edge Solutions oficjalnym Partnerem amerykańskiej firmy Communigate Systems

Edge Solutions Sp. z o.o. została oficjalnym Partnerem amerykańskiej firmy Communigate Systems. Na mocy umowy partnerskiej z Communigate Systems, Edge Solutions wykorzystuje udostępnioną technologię z zakresu komunikacji multimedialnej opartej na protokołach IP tworząc na jej podstawie innowacyjne rozwiązanie z zakresu zunifikowanej komunikacji dostępne w modelu SaaS (z ang. Software as a Service -oprogramowanie jako usługa)… Czytaj dalej »

Nowa odsłona platformy IntraOut

Platforma IntraOut uległa nowoczesnym przeobrażeniom, które pozwalają  klientom elastycznie zarządzać  swoimi kontami. Klienci otrzymali do dyspozycji konsolę  administracyjną, która umożliwia śledzenie, rozbudowę a także modyfikację dostępnych usług w ramach konta. Teraz za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej klienci mogą przeglądać faktury i informacje o płatnościach, kupować nowe pakiety, włączać i wyłączać usługi. I to wszystko przez… Czytaj dalej »