Archiwa tagu: EcoCar

Niestraszny nam Uber

Od kilku dni głośno mówi się na temat wejścia na polski rynek aplikacji Uber, dzięki której można będzie zamawiać transport za pomocą smartfona. Fakt jest taki, że obecnie taksówkę zamówić można korzystając z aplikacji mobilnej już w wielu korporacjach, a za kurs zapłacić np. bezgotówkowo, posiadając konto prepaid. Jest to bardzo wygodna forma rozliczeń, gdyż… Czytaj dalej »

Aneta Ogrodniczek nowym prezesem EcoCar

Aneta Ogrodniczek objęła stanowisko Prezesa Zarządu Spółki EcoCar. Do jej zadań należy opracowanie i wdrożenie nowego modelu biznesowego, który zapewni firmie stały rozwój oraz zwiększenie udziałów na rynku przewozów taksówek w Warszawie, a w dłuższej perspektywie rozpoczęcie działalności w innych miastach w Polsce.

Taksówki EcoCar zawiozą warszawiaków na spektakle do Teatru Muzycznego ROMA

Działająca na terenie Warszawy korporacja taksówkowa EcoCar nawiązała współpracę z Teatrem Muzycznym ROMA. Dzięki podpisanej umowie, wszyscy widzowie tego teatru na hasło „ROMA” będą mogli skorzystać z taksówki EcoCar i dojechać oraz wrócić z przedstawienia po niższej cenie. Na tylnych szybach wybranych samochodów korporacji pojawiły się już naklejki informujące o wybranych spektaklach, natomiast w każdym… Czytaj dalej »