Archiwa tagu: ECHO MIASTA

Polskapresse wydawcą „Echa Miasta”

Zarząd Polskapresse informuje, że 10 grudnia br. Polskapresse stanie się wydawcą 7 gazet miejskich „Echo Miasta”. W związku z tym operacyjne zarządzanie tytułami przejmują prezesi oddziałów regionalnych Polskapresse z Gdańska, Łodzi, Poznania, Sosnowca, Krakowa, Warszawy i Wrocławia oraz prezes Polskapresse Oddział Biuro Reklamy.

„Echo Miasta” w Katowicach po angielsku

Jutro (17 września) wierzchnie strony katowickiego wydania gazety „Echo Miasta” ukażą się w specjalnej dwujęzycznej wersji – po polsku i po angielsku. Wersja anglojęzyczna powstała z myślą o goszczących w Katowicach zagranicznych kibicach finałów Mistrzostw Świata w siatkówce EuroBasket 2009. Projekt realizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Katowice.

Echo Miasta w obiektywie Wieteski. Niezwykły kalendarz na 7 miesięcy

Właśnie ukazała się pierwsza limitowana edycja ekskluzywnego kalendarza ECHO MIASTA 2009 „WIELKIE MIASTA W 7 WYDANIACH”. W kalendarzu można podziwiać fotografie, które specjalnie dla „Echo Miasta” wykonał znany polski fotograf Wojtek Wieteska. Zdjęcia w poetycki i niekonwencjonalny sposób ukazują fragmenty scenerii największych metropolii w Polsce.