ECCO

Kobiety kochają wysokie obcasy – przyjdź i przekonaj się podczas ECCO Walkatonu 2012

Jak wynika z globalnych badań GMI (Global Market Insite INC.) przeprowadzonych w 2012 roku na zlecenie firmy ECCO, wśród 2500 tysiąca kobiet z Polski, Danii, Niemiec, Chin i USA kobiety kochają wysokie obcasy! „Raport ECCO w sprawie wysokich obcasów” pokazuje, że aż 90 procent Polek w wieku 20-50 lat chodzi w butach na obcasach.

Czytaj więcej »Kobiety kochają wysokie obcasy – przyjdź i przekonaj się podczas ECCO Walkatonu 2012

Kobiety pomagają częściej

Współczesne Polki są lepiej wykształcone niż panowie, mają wyższe kwalifikacje zawodowe i sprawnie łączą karierę z życiem rodzinnym. Są otwarte na świat, doceniają możliwość rozwoju zawodowego, a ponadto jak wynika z Raportu ECCO – Charytatywność Polaków 2010, częściej niż mężczyźni pomagają innym.

Czytaj więcej »Kobiety pomagają częściej

ECCO Walkathon 2009 na Facebook’u

Firma ECCO, od prawie 50 lat swojej działalności, angażuje się w realizację istotnych projektów społecznych. Przykładem jest organizowany od jedenastu lat największy na świecie spacer charytatywny – ECCO Walkathon. W tym roku, po raz piąty, ECCO Walkathon odbędzie się w Warszawie 12 września, na Podzamczu. Najważniejsze informacje o wydarzeniu ECCO postanowiło przekazywać również na swoim profilu na Facebooku.

Czytaj więcej »ECCO Walkathon 2009 na Facebook’u