ECCO Walkathon

1 ECCO Walkathon

Blogerki w modowym starciu podczas ECCO Walkathonu 2013

ecco walkathonVenila Kostis czy Miss Fereira, wielka modowa bitwa na stylizacje trwa! Zdecyduj sam, która ze znanych blogerek modowych wygra! Rywalizację na „stylowy spacer” można śledzić na Fun Page’u ECCO Walkathonu pod adresem http://on.fb.me/179pQn6. Weź udział w modowym starciu i wygraj cenne nagrody od ECCO, m.in. buty idealne na spacer podczas ECCO Walkathonu 2013.

Czytaj dalej »Blogerki w modowym starciu podczas ECCO Walkathonu 2013

2 ECCO Walkathon

ECCO Walkathon – chodźmy pomóc wcześniakom ze Szpitala Dzieciątka Jezus

ecco walkathonDla dziecka, które przychodzi na świat za wcześnie najważniejsze jest pierwsze 5 minut życia. Co roku w warszawskim Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus rodzi się kilkaset wcześniaków, często wymagających natychmiastowej reanimacji. Właśnie tym najmniejszym i najbardziej bezbronnym, mogą pomóc wszyscy, którzy wesprą tenże projekt w tegorocznym ECCO Walkathonie.

Czytaj dalej »ECCO Walkathon – chodźmy pomóc wcześniakom ze Szpitala Dzieciątka Jezus

Kobiety kochają wysokie obcasy – przyjdź i przekonaj się podczas ECCO Walkatonu 2012

Jak wynika z globalnych badań GMI (Global Market Insite INC.) przeprowadzonych w 2012 roku na zlecenie firmy ECCO, wśród 2500 tysiąca kobiet z Polski, Danii, Niemiec, Chin i USA kobiety kochają wysokie obcasy! „Raport ECCO w sprawie wysokich obcasów” pokazuje, że aż 90 procent Polek w wieku 20-50 lat chodzi w butach na obcasach.

Czytaj dalej »Kobiety kochają wysokie obcasy – przyjdź i przekonaj się podczas ECCO Walkatonu 2012

Chodź z nami pomóc dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym

15 września na warszawskiej Agrykoli odbędzie się jedna z największych międzynarodowych imprez charytatywnych na świecie – ECCO Walkathon. To już ósma edycja tej wyjątkowej akcji w Polsce, a 13 na świecie. Każdy z nas może dołączyć do grona tysięcy uczestników tego niezwykłego spaceru i wesprzeć działalność m.in. Fundacji TVN „nie jesteś sam”, która pieniądze „wychodzone” podczas tegorocznego ECCO Walkathonu przeznaczy na rehabilitację dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Chodźmy pomóc tym, dla których każdy krok to codzienne wyzwanie!

Czytaj dalej »Chodź z nami pomóc dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym

Ponad 750 tysięcy trafi do potrzebujących – ECCO Walkathon 2010 – wyniki

W ostatnią sobotę, 11 września, na warszawskiej Agrykoli odbyła się szósta polska edycja ECCO Walkathonu, największego na świecie spaceru charytatywnego. Po raz kolejny uczestnicy nie zawiedli i tłumnie przybyli, aby wesprzeć potrzebujących. 702 284 złote to tegoroczna dotacja na fundacje charytatywne – tyle wychodziło ponad 19 500 spacerowiczów w tym roku! Wszystkim dziękujemy z całego serca za ECCO Walkathon 2010!!!    

Czytaj dalej »Ponad 750 tysięcy trafi do potrzebujących – ECCO Walkathon 2010 – wyniki