Przejdź do treści

EasyGo.pl

Nowe rozwiązania technologiczne dla pasjonatów sportów zimowych dostępne w EasyGo.pl

Sezon wakacyjny już za nami, być może nadchodzi czas, aby zacząć planować podbój stoków w nadchodzącym sezonie narciarskim? Serwis internetowy EasyGo.pl, wprowadził dodatkowe  funkcjonalności, które pomogą zorganizować nam każdy dzień podczas zimowego szaleństwa. Portal będzie dostarczać dane nt: długości tras wraz ze skalą ich trudności, liczby oraz rodzaje   wyciągów, zaśnieżenia, pogody, ceny skipassów a dzięki obrazom z kamer będziemy mogli bezpłatnie podglądać ok. 190 miejsc, z których korzystają pasjonaci sportów zimowych.

Czytaj dalej »Nowe rozwiązania technologiczne dla pasjonatów sportów zimowych dostępne w EasyGo.pl

Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w sierpniu 2009 roku

Blisko jedna trzecia polaków dokonujących w sierpniu rezerwacji wakacyjnych przez Internet wybrała oferty za ponad 5 tys. zł. Aż trzy czwarte wszystkich rezerwacji to wyjazdy w parach. Ponad jedna czwarta klientów z kierunków masowych wybrała Egipt, a jedna czwarta poszukujących wakacji egzotycznych Zjednoczone Emiraty Arabskie. Czytaj dalej »Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w sierpniu 2009 roku

Egzotycznie czas odpocząć…

To nie prawda, że podróże egzotyczne są drogie. Fakt, że średnia cena na jedną osobę wciąż przekracza 4,5 tyś zł, ale w sezonie 2009/2010 do Brazylii można polecieć już za niecałe 2,5 tyś zł, a do Zjednoczonych Emiratów Arabskich za nieco ponad 2,5 tyś zł. Kierunki, które w tym roku mają szansę stać się prawdziwymi hitami to: Kuba, Dominikana, Brazylia, Kenia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chiny, Indonezja i Indie. Czytaj dalej »Egzotycznie czas odpocząć…

Fly.pl przenosi obsługę Contact Center do Easygo.pl

Przełom na rynku internetowych usług turystycznych w Polsce. Od teraz klientów obu portali turystycznych obsługiwać będzie jeden zespół konsultantów należący do EasyGo.pl. Zawarta umowa ma podnieść skuteczność sprzedażową Fly.pl. Portal turystyczny EasyGo.pl jako jedyny z tzw. pierwszej trójki w polskiej e-turystyce zamknął rok 2008 dodatnim wynikiem finansowym.

Czytaj dalej »Fly.pl przenosi obsługę Contact Center do Easygo.pl

Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w kwietniu 2009 roku.

Dlaczego w kwietniu niektórzy touroperatorzy sprzedawali jeszcze oferty w promocji wcześniej taniej? Czy był to dobry miesiąc na planowanie urlopu np. w sierpniu? Ile średnio zapłaciliśmy za wakacje? Z którym biurem podróżujemy najchętniej, a które ma najlepszych rezydentów? W jakich kierunkach latamy najczęściej i ile mogą kosztować egzotyczne wakacje?

Czytaj dalej »Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w kwietniu 2009 roku.

Jedź za darmo na wakacje

Wakacje w tym roku mogą być nie tylko tańsze od ubiegłorocznych, ale mogą być wręcz darmowym prezentem. Wystartował letni konkurs „Jedź za darmo na wakacje”, przygotowany przez portal turystyczny EasyGo.pl i jego partnera NIVEA SUN. Aż 3 zwycięzców jeszcze w te wakacje pojedzie za darmo wraz z zaproszoną przez siebie osobą na słoneczną Majorkę.

Czytaj dalej »Jedź za darmo na wakacje