Archiwa tagu: e24cloud

TechCamp – łączy ludzi z głową w chmurze

Pierwszy TechCamp już za nami. 2 grudnia w Krakowie było prawie jak u Hitchcocka – zaczęło się od trzęsienia ziemi a potem napięcie w chmurach tylko rosło. Na szczęście gromów nie odnotowano. Deszcz oklasków spadł za to zasłużenie na prelegentów, którzy rozprawili się z tematem Cloud Computingu z technologiczną precyzją.

Chmura szansą dla polskich startupów

Projekt internetowy w pierwszym roku rozwoju pochłania dziesiątki tysięcy złotych. Startupowców nie stać na inwestycje w drogi sprzęt serwerowy, a intensywne prace przy projekcie wymagają dużej wydajności i niezawodności rozwiązań. Jak pogodzić duże wymagania sprzętowe z brakami w portfelu? Można skorzystać z potencjału chmury obliczeniowej. Rozwiązanie e24cloud będą mogli sprawdzić uczestnicy najbliższego warszawskiego Startup Weekend.

e24cloud partnerem Poznan Startup Weekend

Około 100 programistów, grafików i innowatorów wykorzysta możliwości chmury obliczeniowej e24cloud przy tworzeniu nowych przedsięwzięć internetowych i mobilnych w ramach Poznan Startup Weekend. Podczas 54-godzinnego spotkania uczestnicy przygotują projekty startupów z zakresu nowych technologii. Firma Beyond.pl, właściciel marki e24cloud, została partnerem tego wydarzenia.