e-biznes

Nawet 1 milion złotych na rozwój e-biznesu!

Ruszyła kolejna, czwarta już edycja Global Startup Challenge – międzynarodowego konkursu dla osób posiadających innowacyjny pomysł na e-biznes. W tym roku najlepsze projekty mają szansę na uzyskanie finansowania w wysokości aż 1 miliona zł!  Zgłoszenia do konkursu – organizowanego przez Polską Fundację Przedsiębiorczości i Spółkę Red Sky – można wysyłać do 24 lutego br. Partnerem inicjatywy jest Technopark Pomerania, który zapewnia wsparcie organizacyjne i udostępnia finalistom nowoczesną infrastrukturę.

Czytaj więcej »Nawet 1 milion złotych na rozwój e-biznesu!

Raport 2012 „Rozwój sektora e-usług na świecie”

Opublikowany został Raport 2012 „Rozwój sektora e-usług na świecie”, którego autorami są pracownicy Instytutu Logistyki i Magazynowania. Raport kompleksowo przedstawia aktualny stan e-biznesu i prezentuje e-usługi, które mają największy potencjał wzrostu w perspektywie najbliższych lat. Celem raportu było również wskazanie nisz rynkowych oferujących najlepsze warunki dla rozwoju e-usług.

Czytaj więcej »Raport 2012 „Rozwój sektora e-usług na świecie”

Specjaliści e-biznesu z całego świata w październiku w Poznaniu

Grupa Allegro już po raz trzeci organizuje międzynarodowe spotkanie poświęcone metodom rozwoju biznesu z wykorzystaniem rozwiązań e-commerce. Konferencja e-nnovation odbędzie się w dniach 15-16 października w Poznaniu. Pojawią się na niej przedstawiciele top marek, kadra zarządzająca firm z Europy Środkowo-Wschodniej oraz  eksperci i praktycy e-biznesu z całego świata.

Czytaj więcej »Specjaliści e-biznesu z całego świata w październiku w Poznaniu

Wyższa użyteczność skuteczną receptą na sukces

Najwyższej klasy eksperci w obszarze e-biznesu wzięli udział w cyklicznym spotkaniu @rewolucja biznesu, które odbyło się 8 – 9 czerwca 2010 w Warszawie. Organizatorem Projektu, który odbył się już po raz piaty jest portal wiedzy dla biznesu – Nowoczesna Firma oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania. W czasie spotkania omawiano największe wyzwania jakie stoją przed polskimi przedsiębiorstwami prowadzącymi swoje działania w Internecie.

Czytaj więcej »Wyższa użyteczność skuteczną receptą na sukces

Jesienne zmiany w Kei.pl

W ostatnich dniach wyjątkowa jak na polski rynek oferta platform e-Biznes Kei.pl stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla kontrahentów firmy. Serwer referencyjny wg którego wyliczane są dostępne zasoby sprzętowe został tak zmodyfikowany, iż osiągnięto wydajność większą o blisko 30%. Ponadto udostępnione zostały nowe limity transferowe i narzędzia do obsługi profesjonalnego hostingu.Czytaj więcej »Jesienne zmiany w Kei.pl