Przejdź do treści

Dzień Dziecka

Rodzinny Dzień Dziecka z Vivabox Multikino

1 czerwca to wyjątkowy dzień w większości zakątków świata. Na co dzień zabiegani rodzice rzadko mogą sobie pozwolić na spędzenie kilku beztroskich godzin na zabawie z dzieckiem. Dzień Dziecka jest więc niepowtarzalną okazją, aby podarować najmłodszym uśmiech i radość. Szukasz ciekawego podarunku, który zapewni zabawę całej rodzinie? Sięgnij po Vivabox Multikino dla Dzieci – zestaw prezentowy, z którym Dzień Dziecka będzie niezapomnianą przygodą!

Czytaj dalej »Rodzinny Dzień Dziecka z Vivabox Multikino

Dzień Dziecka w Magnolia Park

Z okazji obchodów Dnia Dziecka centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu przygotowało dla swoich najmłodszych klientów wyjątkowe atrakcje. W piątek i sobotę, 1 i 2 czerwca 2012 roku, dzieci będą mogły odwiedzić Bajkowy Świat Przygody oraz Miasteczko Piłkarskie klubu WKS Śląsk Wrocław, aktualnego Mistrza Polski w piłce nożnej. Dodatkowo w sobotę i niedzielę, 2 i 3 czerwca, w Magnolia Park będzie działała specjalna strefa gier, w której w ramach projektu GT Academy każdy będzie mógł przekonać się, czy ma zadatki na profesjonalnego kierowcę wyścigowego.

Czytaj dalej »Dzień Dziecka w Magnolia Park

Magiczny Dzień Dziecka w świecie zwierząt tylko w Cinema City oraz IMAX

Mnóstwo niespodzianek, niesamowite przygody, konkursy, gry i zabawy! Od 1 do 3 czerwca kina Cinema City w całej Polsce zamienią się w plac zabaw dla dzieci! Szykuje się  dobra zabawa – a to wszystko za sprawą jednego białego goryla! Ponadto, specjalnie dla grup, kina IMAX zorganizowały także wyjątkowy wakacyjny konkurs – „Pocztówka z wakacji”. Spędź Dzień Dziecka w Cinema City w magicznym świecie zwierząt.

Czytaj dalej »Magiczny Dzień Dziecka w świecie zwierząt tylko w Cinema City oraz IMAX

Niezwykłe widowisko z okazji DNIA DZIECKA. KOT W BUTACH na żywo

Kot w butach to jedna z najpopularniejszych baśni świata zaliczana do klasyki tego gatunku. Historia sprytnego kota i jego pana Janka pojawiała się w zbiorach wielu pisarzy, m.in. Charlesa Perroult, czy braci Grimm. Sięgali po nią autorzy operowi i twórcy filmów animowanych, m.in. Walt Disney. W 2011 wytwórnia Dream Works, zachęcona ciągłą popularnością tej bajki, zrealizowała na jej podstawie superprodukcję w technice 3D. Tym razem jednak najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć najsłynniejszego kota na żywo! Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci na rozśpiewane i roztańczone mega widowisko w polskiej wersji językowej! Piękna scenografia, orkiestra na żywo, mnóstwo humoru oraz nowe przygody i postacie, o których jeszcze nigdy nie słyszeliśmy, a które z pewnością zachwycą naszych milusińskich!

Czytaj dalej »Niezwykłe widowisko z okazji DNIA DZIECKA. KOT W BUTACH na żywo

Poznajomosci.pl pomaga spełniać dziecięce marzenia

W Dzień Dziecka wszystkie, nawet najbardziej skrywane, marzenia mogą się spełnić. Platforma „poznajomosci.pl” – zarządzana przez Iweii.com, spółkę z Grupy ADV – zaskoczy swoją ofertą nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Każdy, kto zechce zrobić niespodziankę swoim najbliższym i kupi upominek u rekomendowanych partnerów „poznajomosci.pl”, otrzyma częściowy zwrot gotówki. Czasu zostało już niewiele, więc warto się spieszyć. Szczegóły dostępne są na stronie www.poznajomosci.pl.

Czytaj dalej »Poznajomosci.pl pomaga spełniać dziecięce marzenia

Dni Dziecka w Blue City

Taneczne zabawy, wyścigi samochodowe, konkursy plastyczne, prawdziwy cyrk, a także liczne promocje w salonach – to atrakcje, jakie z okazji Dnia Dziecka przygotowało dla swoich najmłodszych klientów centrum handlowe Blue City. Obchody święta, czyli Dni Dziecka, rozpoczną się już w niedzielę 29 maja i potrwają do środy 1 czerwca.

Czytaj dalej »Dni Dziecka w Blue City