Archiwa tagu: Dun & Bradstreet

DRUTEX ponownie nagrodzony Diamentem Forbesa

DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie poinformował, że ponownie został laureatem rankingu Diamenty Forbesa. W rankingu wojewódzkim, wśród firm o przychodach powyżej 250 mln zł, DRUTEX zajmuje 4 miejsce. Na liście krajowej Spółka plasuje się na 27pozycji, co oznacza wzrost w porównaniu do ubiegłego roku o 2 miejsca.

Wystartował nowy konkurs „Firmy Rodzinne Roku”

Tygodnik „Newsweek” we współpracy z Alior Bankiem, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Stowarzyszeniem „Inicjatywa Firm Rodzinnych” oraz firmami Dun & Bradstreet i Volvo zainicjował ranking „Firmy Rodzinne Roku”. Jest to ogólnopolski konkurs skierowany do firm rodzinnych, którego celem jest wyróżnienie i promocja najdynamiczniej rozwijających się firm z tego segmentu rynku.

SBS Diamentem Forbesa 2010

Diamenty Forbesa, prestiżowa lista najszybciej zwiększających swą wartość przedsiębiorstw, doskonałe źródło informacji o silnych, polskich firmach, została po raz kolejny opublikowana przez znany miesięcznik ekonomiczny Forbes. Wśród Diamentów 2010 znalazła się centrala Grupy SBS, największej polskiej sieci hurtowni sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych.

Skrajne opinie o polskich przedsiębiorcach

Wywiadownia gospodarcza Dun & Bradstreet: co druga firma w czwartym kwartale 2009 r. była w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Narodowy Bank Polski: rośnie optymizm wśród przedsiębiorców. Te dwie skrajne opinie dwóch instytucji ukazały się w tym samym czasie. To pokazuje, jak ostrożnie trzeba podchodzić do wszelkiego rodzaju raportów dotyczących sytuacji gospodarczej.

ArchiDoc w gronie „Przejrzystych Firm 2008”

ArchiDoc Sp. z o.o. – lider w dziedzinie innowacyjnego zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów biznesowych – zdobył certyfikat „Przejrzysta Firma 2008”. Tytułem tym wyróżniane są przedsiębiorstwa i instytucje, które w swojej strategii honorują zasadę wiarygodności i przejrzystości finansowej. Konkurs organizuje spółka Dun & Bradstreet Poland przy współpracy z Getin Bankiem.