Przejdź do treści

DRUTEX

DRUTEX Liderem Rynku Stolarki 2012

1 DRUTEXDRUTEX S.A., największy producent okien i drzwi w Europie, poinformował, że firma została wyróżniona tytułem Lidera Rynku Stolarki oraz Profesjonalnego PR-u w Branży Stolarki. Wyróżnienia zostały przyznane przez Centrum Analiz Branżowych. podczas Gali Stolarki Budowlanej w Warszawie. Spółka została doceniona także przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki, które potwierdziło, że okna fasadowe firmy DRUTEX S.A. są dobrze oceniane i polecane przez fachowców.

Czytaj dalej »DRUTEX Liderem Rynku Stolarki 2012

Drutex Budowlaną Firmą Roku 2011

DRUTEX S.A., największy producent okien i drzwi w Europie poinformował, że firma po raz drugi z rzędu została wyróżniona tytułem Budowlana Firma Roku 2011 r. w kategorii: producent materiałów budowlanych za dynamiczny rozwój i pozycję, jaką Spółka wypracowała na rynku budowlanym. Specjalnym wyróżnieniem uhonorowany został także Prezes Drutex-u, Leszek Gierszewski, za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2011 r.

Czytaj dalej »Drutex Budowlaną Firmą Roku 2011

Nowy system ogrodów zimowych w ofercie Drutexu

DRUTEX S.A., największy producent okien i drzwi w Europie, poinformował, że firma wprowadziła do swojej oferty nowoczesny system profili aluminiowych przeznaczony do budowy ogrodów zimowych oraz innych konstrukcji, takich jak: oranżerie, werandy, itp. Nowy system pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych właściwości związanych z energooszczędnością i bezpieczeństwem konstrukcji.

Czytaj dalej »Nowy system ogrodów zimowych w ofercie Drutexu

OKNOPLAST Sp. z o.o. podaje w 100 % rzetelnie parametry okna

Badanie przeprowadzone przez Związek Pracodawców – Producentów Materiałów dla Budownictwa wraz z Instytutem Techniki Budowlanej na przełomie września i października 2011r. miało na celu sprawdzenie, czy okna PVC wybranych 13 producentów, w tym OKNOPLAST spełniają deklarowane przez nich parametry. Badanie potwierdziło, że OKNOPLAST podaje w 100 % rzetelnie parametry okna.

Czytaj dalej »OKNOPLAST Sp. z o.o. podaje w 100 % rzetelnie parametry okna

Drutex po raz kolejny laureatem nagrody Dobra Firma

DRUTEX S.A., największy w Europie producent okien i drzwi, poinformował, że firma po raz kolejny została uhonorowana tytułem „Dobra Firma” przyznawanym przez dziennik „Rzeczpospolita” w ramach rankingu Lista 2000. Spółka, jako jedyna z branży, znalazła się tym samym w gronie dwudziestu najdynamiczniej i najefektywniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw.

Czytaj dalej »Drutex po raz kolejny laureatem nagrody Dobra Firma