Archiwa tagu: Dorota Gardias

Kierowca L-SPRT jurorem w programie “Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?”

Doskonalenie techniki jazdy oraz bezpieczeństwo na drogach to tematy, o których wadze nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jest wiele możliwości zwiększania swoich umiejętności za kierownicą, a jedną z nich może być udział w drugiej edycji programu “Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?”, emitowanego na antenie TVN Turbo. Tym razem zmianie uległy zarówno jego formuła, jak i skład jury.

12 znanych Osób wraz z firmą Lenovo wspierają Fundację SYNAPSIS

„Pokaż innym jak czerpiesz radość z życia” to motto kalendarza na rok 2011, który od dziś jest dostępny w sprzedaży. W projekt zaangażowało się 12 znanych osób: Michał Bąkiewicz, Katarzyna Dowbor, Dorota Gardias, Monika Jarosińska, Patricia Kazadi, Marcin Kwaśny, Alżbeta Lenska, Michał Lesień, Rafał Patyra, Michał Piróg, Małgorzata Potocka i Janusz Tylman, którzy na zdjęciach prezentują swoje hobby, pasje bądź to, w jaki sposób lubią spędzać wolny czas.

REDD’S zaprasza kobiety na babskie wieczory, Dorota Gardias ambasadorką akcji „Babski Wieczór? Tylko z Redd’s!”

Konkurs z nagrodami, tworzenie ABC Babskiego Wieczoru i ciekawe informacje na temat Babskich Wieczorów – wszystko to już teraz znaleźć można na stronie www.babskiwieczor.pl. W taki sposób Redd’s zachęca Polki do spędzania czasu w kobiecym gronie. Strategię działań PR, wspierających cele komunikacyjne marki Redd’s przygotowała agencja Q&A Consulting, za wykonanie strony internetowej odpowiada agencja OS3.

OS3 promuje w sieci babski wieczór z Redd’s

OS3 multimedia przygotowała aktywności internetowe akcji „Babski Wieczór? Tylko z Redd’s!”, kolejnej odsłony kampanii wspierającej markę Redd’s (Kompania Piwowarska). Na potrzeby kampanii powstała strona internetowa www.babskiwieczor.pl, zawierająca praktyczne porady, jak zorganizować niezapomniany wieczór w towarzystwie przyjaciółek i Redd’s. Ideę babskiego wieczoru promuje Dorota Gardias. W ramach aktywności prowadzony jest konkurs  na relację z babskiego wieczoru,… Czytaj dalej »