Przejdź do treści

Dorota Ciszek

On Board PR pracuje dla Bucher’s Pet Care

On Board PR Ecco Network przygotuje kampanię produktową oraz poprowadzi działania public relations dla Bucher’s Pet Care – jednego z wiodących producentów wysokogatunkowej karmy dla zwierząt domowych. Agencja odpowiedzialna jest za przygotowanie strategii komunikacji, działania z zakresu brand PR, ePR, media relations oraz koordynację całościową projektu w Polsce, Czechach, Węgrzech i na Słowacji. Klient został pozyskany w drodze przetargu. Kampania potrwa do sierpnia 2012.

Czytaj dalej »On Board PR pracuje dla Bucher’s Pet Care

Nowa kampania On Board PR dla narzędzi Bosch

On Board PR we współpracy z niemiecką agencją Jeschenko Medien Agentur Berlin GmbH jest odpowiedzialna za koordynację na terenie Polski międzynarodowej kampanii promującej laserowy dalmierz firmy Bosch. Celem kampanii jest wsparcie komunikacyjne dla nowego produktu wprowadzanego na rynek oraz pozycjonowanie go jako idealnego narzędzia do laserowego pomiaru odległości.

Czytaj dalej »Nowa kampania On Board PR dla narzędzi Bosch

On Board PR Ecco Network dla marki Dremel

W ramach współpracy z marką Dremel należącą do firmy Robert Bosch Sp. z o.o, On Board PR opracował kampanię PR dla konkursu skierowanego do młodych artystów „Dremel Art“. Do zadań konsultantów z On Board PR należało nawiązanie współpracy z uczelniami wyższymi oraz ekspertami zaproszonymi do komisji konkursowej. Firma poprowadzi także działania z zakresu media relations.

Czytaj dalej »On Board PR Ecco Network dla marki Dremel

Firma On Board PR podjęła współpracę z tematycznymi kanałami telewizyjnymi

Konsultanci On Board PR (www.onboard.pl) są odpowiedzialni za obsługę medialną tematycznych kanałów telewizyjnych: HISTORY oraz HISTORY HD. W ramach współpracy On Board PR będzie również wspierać komunikacyjnie międzynarodowy press junket dla dziennikarzy promujący jeden z dokumentów wyświetlanych na kanałach HISTORY i HISTORY HD. Za realizację działań PR z ramienia On Board PR odpowiedzialny jest zespół Doroty Ciszek specjalizujący się w prowadzeniu projektów komunikacyjnych dla mediów.Czytaj dalej »Firma On Board PR podjęła współpracę z tematycznymi kanałami telewizyjnymi