Dorato

Strzelaj i wygrywaj z Dorato

„Strzelaj z Dorato i zdobądź Puchar 2012€” to ogólnopolska promocja konsumencka zorganizowana przez markę Dorato. Promocja rozpoczęła się w maju, a kończy w dniu finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej, czyli 1 lipca. Główną nagrodą tej zakrojonej na szeroką skalę promocji jest nagroda pieniężna w wysokości 2012 euro oraz mistrzowski puchar. Dorato Bianco to idealny wybór dla kibiców, którzy chcą świętować sukcesy swoich ulubionych drużyn.

Czytaj więcej »Strzelaj i wygrywaj z Dorato

Dorato na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to kolejna doskonała okazja, aby świętować ją z Dorato i docenić wyjątkowość każdej kobiety. Zamiast tradycyjnych kwiatów i czekoladek, zaskocz kobietę ofiarując jej w prezencie jedno z trzech rodzajów wina musującego Dorato. Dzięki ponad dwudziestoletniej tradycji, jest ono gwarancją smaku i udanego prezentu.

Czytaj więcej »Dorato na Dzień Kobiet

Nowy wizerunek Dorato

Firma Ambra zmienia pozycjonowanie marki Dorato – lidera segmentu szampanów i win musujących.  Z początkiem lipca rusza również serwis internetowy www.dorato.pl. Za kreację materiałów reklamowych oraz portalu odpowiada agencja reklamowa Swiift. Czytaj więcej »Nowy wizerunek Dorato