Donata Nowakowska

E-bilet na samolot Wizz Air i pociąg Kolei Mazowieckich

Każdy kto wybierze się w podróż liniami lotniczymi Wizz Air z Modlina będzie mógł jednocześnie zarezerwować bilet na podróż szybkim i nowoczesnym pociągiem Kolei Mazowieckich w dowolnie wybrane miejsce na Mazowszu. Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” podpisała umowę z węgierską firmą P-Air Magyarorszag Kft., która posiada wyłączność na sprzedaż biletów lotniczych Wizz Air.

Czytaj więcej »E-bilet na samolot Wizz Air i pociąg Kolei Mazowieckich

Koleje Mazowieckie promują czytelnictwo

Dojeżdżasz codziennie do pracy czy szkoły pociągiem? Korzystasz ze środków komunikacji miejskiej? Koleje Mazowieckie i Wydawnictwo Buchmann zapraszają do czytania książek w podróży i udziału w akcji promującej czytelnictwo. Akcja zostanie przeprowadzona w wybranych miastach w Polsce, a jej bohaterkami będą książki z  najnowszej serii wydawniczej Buchmanna – Fabryki Kryminału. Czytelnicy będą mogli zapoznać się z nowościami wydawniczymi, a także otrzymać gratisowy egzemplarz.

Czytaj więcej »Koleje Mazowieckie promują czytelnictwo

Koleją na spacer

Wakacje co prawda się kończą, niemniej jednak warto przedłużyć je i skorzystać z atrakcji przygotowanych przez miasta województwa mazowieckiego. W wybranych kasach biletowych Kolei Mazowieckich są już dostępne ulotki „Koleją na spacer” prezentujące atrakcje: Łowicza, Nowego Dworu Mazowieckiego, Płocka, Sochaczewa i Żyrardowa.

Czytaj więcej »Koleją na spacer

Koleje Mazowieckie Miejscem Przyjaznym Mamom

Już od dziś internauci mają możliwość głosowania na “Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. w Rankingu Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie. Głosowanie odbywa się poprzez serwis Odmiennystan.pl i potrwa do 31 października. Plebiscyt jest elementem kampanii “Odmienny stan – odmienne traktowanie” zorganizowanej przez PF Jelfa S.A., producenta preparatu FALVIT.

Czytaj więcej »Koleje Mazowieckie Miejscem Przyjaznym Mamom