Archiwa tagu: domowy.pl

Dom dla każdego

Decyzję o rozpoczęciu budowy własnego domu, motywuje wiele czynników: chęć niezależności, ucieczka od zgiełku miasta, plany założenia rodziny, uciążliwości życia w blokowisku. Wielu inwestorów szuka projektu niewielkiego domu, który byłby funkcjonalny, niedrogi w wykonaniu, a przy tym dawał możliwości rozwoju – w końcu jest to inwestycja na lata.

Dopłaty do domów jednorodzinnych – jakie młodzi mają możliwości?

Kupno pierwszego domu lub mieszkania to poważna inwestycja, która rozkłada się na długie lata. Młodzi ludzie, decydujący się na wzięcie na swoje barki takiego zobowiązania, mogą liczyć na pomoc w postaci dopłat. Istnieją dwa źródła, z których można już teraz lub w krótkim czasie będzie można, takie dofinansowania pozyskać – NFOŚiGW oraz program MDM.

Dom i jego wnętrza – nowy konkurs portalu domowy.pl

Piękny dom to dla wielu osób marzenie, ale i realny cel. By go osiągnąć, warto mieć solidne podstawy – dobry projekt budynku i jego wnętrz. Dla każdego, kto poszukuje inspiracji, portal domowy.pl wraz z magazynem Dom&Wnętrze i partnerami przygotował konkurs związany z aranżacją wnętrz, łączący dobrą zabawę z konkretną wiedzą. Potrwa on od 16 grudnia br. do 15 stycznia roku przyszłego.

Kompleksowo i rzetelnie, czyli kierunki rozwoju sieci doradców domowy.pl

W dniach 3-4 grudnia br. w hotelu Ariston w Karpaczu odbyła się ogólnopolska konferencja dla doradców portalu domowy.pl. Jej celem było podsumowanie dotychczasowych działań, prezentacja planów rozwoju, przeprowadzenie szkoleń w zakresie nowych produktów i technologii oferowanych przez uznane na rynku firmy. Równocześnie stała się ona doskonałą okazją do lepszego wzajemnego poznania i wymiany doświadczeń.

Poradnik dla budujących – by mieszkać komfortowo

Kiedy marzenie o posiadaniu własnego miejsca do życia zaczyna się krystalizować, przychodzi moment wyboru odpowiedniego lokum. To jedna z wielu decyzji należących do inwestorów, od których zależeć będzie przyszła satysfakcja i komfort mieszkania. Ułatwić ich podjęcie mogą przejrzyste informacje i wiedza ekspertów zawarte w obecnym już na rynku nowym wydaniu Poradnika dla budujących – domowy.pl.

Katalog korzyści

Jak spełnić marzenie o własnym domu? Trzeba nadać mu kształt, określić potrzeby swoje i rodziny, poznać możliwości jego realizacji. Materiał do przemyśleń, przydatne wskazówki i szereg korzyści oferuje Katalog z projektami domowy.pl – najnowsze wydawnictwo sygnowane tą marką.