Archiwa tagu: DOMOTEKA

Pomiędzy zmysłami

DOMOTEKA, prestiżowe centrum wyposażenia wnętrz, które skupia pod jednym dachem 80 salonów oferujących piękne meble i akcesoria, zaprasza na przejmującą wystawę prac Marii Mamczur.

JMB Design – nowy salon w Domotece

Odkąd w warszawskiej Domotece otwarto nowy salon firmy JMB Design, możemy spać spokojnie. Wyjątkowe łóżka i materace z najnowszych kolekcji można już znaleźć w salonie JMB Design. JMB Design to firma założona w 1974 roku zajmująca się wyłączną dystrybucją w Polsce takich znanych marek, jak Joop!, Hasena i Unico Italia oraz produkcją materacy i łóżek.

Rolf Benz w DOMOTECE

DOMOTEKA, prestiżowe centrum wyposażenia wnętrz, które skupia pod jednym dachem 80 salonów oferujących designerskie meble i akcesoria, zaprasza na wystawę mebli tapicerowanych światowej sławy firmy Rolf Benz.

ISTE – komfort, elegancja, prestiż

W Domotece i Parku Handlowym Janki otworzyły się właśnie salony meblowy ISTE. Historia firmy sięga 2001 roku, kiedy to wytwarzała meble na potrzeby rynku niemieckiego. Tam, przez osiem lat, twórcy marki zdobywali doświadczenie, umiejętności i zaufanie klientów, wyrabiając brand o wysokim standardzie. Teraz ISTE prezentuje nowoczesną kolekcję mebli wypoczynkowych – mebli zaprojektowanych z myślą o polskich… Czytaj dalej »

Wyjątkowe plecionki

DOMOTEKA, centrum wyposażenia wnętrz, które skupia pod jednym dachem 80 salonów oferujących piękne meble i akcesoria, zaprasza na wystawę poświęconą historii plecionek Lloyd Loom.

Świat kobiet

DOMOTEKA, prestiżowe centrum wyposażenia wnętrz, które skupia pod jednym dachem 80 salonów oferujących designerskie meble i akcesoria, zaprasza na ujmującą wystawę prac uznanej na świecie polskiej artystki – Agnieszki Szyfter.