Przejdź do treści

domiporta.pl

3 domiporta.pl

Domiporta.pl pierwszym serwisem nieruchomości w technologii Responsive Web Design

domiportaDomiporta.pl jako pierwszy serwis z ogłoszeniami nieruchomości w Polsce jest dostępny w nowoczesnej technologii Responsive Web Design pozwalającej dynamicznie zoptymalizować stronę internetową z urządzeniem o dowolnej rozdzielczości. Dzięki wykorzystaniu najnowszych trendów w projektowaniu stron WWW (Responsive Web Design) serwis Domiporta.pl wychodzi naprzeciw potrzebom swoich użytkowników, wyznacza nowe standardy na rynku nieruchomości w Polsce i obejmuje pozycję technologicznego lidera wśród rodzimych serwisów nieruchomości.

Czytaj dalej »Domiporta.pl pierwszym serwisem nieruchomości w technologii Responsive Web Design

Kobiety w nieruchomościach według badań serwisu Domiporta.pl

Domiporta.pl postanowiła sprawdzić upodobania użytkowników serwisów nieruchomości. Jak dziś wygląda rynek nieruchomości? Jaką rolę pełnią w nim kobiety? Czy wciąż jest zmaskulinizowaną przestrzenią? Postawiliśmy sobie pytanie o kobiety w świecie nieruchomości. Kim są, gdzie mieszkają, jak działają i jakie są ich upodobania.

Czytaj dalej »Kobiety w nieruchomościach według badań serwisu Domiporta.pl

Domiporta.pl z nowymi partnerami zwiększa swój lokalny zasięg

Domiporta.pl, która nawiązała współpracę z ogólnopolską siecią portali miejskich Twoje-Miasto.pl, a także z lokalnymi serwisami iwarszawa.pl, ilodz.pl oraz egorzow.pl, zwiększa dotarcie do lokalnego odbiorcy ofert z rynku nieruchomości. Jest to kolejny etap działań, które mają na celu rozszerzenie zasięgu i skuteczności ofert serwisu Domiporta.pl w regionach oraz dotarcie do lokalnego odbiorcy.

Czytaj dalej »Domiporta.pl z nowymi partnerami zwiększa swój lokalny zasięg

Kolejne duże serwisy dołączają do programu ComperiaLead

Portale Domiporta.pl oraz Podatki.biz, dołączyły do programu partnerskiego ComperiaLead przygotowanego przez porównywarkę finansową Comperia.pl. Użytkownicy serwisów będą mieli możliwość porównania i wybrania najlepszych produktów finansowych bezpośrednio na portalach. Łącznie w programie uczestniczy już blisko 900 partnerów.

Czytaj dalej »Kolejne duże serwisy dołączają do programu ComperiaLead