Dominet Bank

Nowa odsłona Comarch Commission & Incentive w Fortis Bank Polska

Comarch poszerza współpracę z Fortis Bank Polska. Rozwiązanie Comarch Commission & Incentive, które od ponad dwóch lat z powodzeniem wspiera zarządzanie strukturami i rozliczenia prowizyjne z zewnętrzną siecią sprzedaży w Fortis Bank Polska, objęło swoją funkcjonalnością partnerskie struktury sprzedażowe dawnego Dominet Banku.Czytaj więcej »Nowa odsłona Comarch Commission & Incentive w Fortis Bank Polska

Franczyza bankowa – rozwój mimo kryzysu

Z powodu kryzysu banki wstrzymały lub mocno ograniczyły otwarcia własnych oddziałów, ale  rozbudowują sieci placówek partnerskich – wynika z badania firmy doradczej PROFIT system. W drugiej połowie 2008 roku banki łącznie uruchomiły 331 placówek prowadzonych na zasadzie franczyzy. Od stycznia do końca kwietnia 2009 roku pojawiło się 170 nowych jednostek partnerskich. W Polsce działają obecnie 3834 takie placówki.
Czytaj więcej »Franczyza bankowa – rozwój mimo kryzysu

Nowa kampania „Po prostu” w Fortis Banku i Dominet Banku

Pod hasłem „innych haczyków nie mamy…” rusza kampania promująca lokatę „Po prostu”. Zwraca ona uwagę na to, że produkt ma atrakcyjne oprocentowanie, dostępny jest dla wszystkich i to bez żadnych „haczyków”, „gwiazdek”, czy dodatkowych warunków. Kampania obejmie telewizję, internet i placówki banku. Potrwa do końca czerwca.

Czytaj więcej »Nowa kampania „Po prostu” w Fortis Banku i Dominet Banku

Raport tygodniowy Inwestycje.pl: Reakcje banków na kolejne cięcie stóp procentowych

25 marca RPP po raz trzeci w tym roku obniżyła stopy procentowe. Automatycznie spadło maksymalne oprocentowanie produktów kredytowych, ale głównie w tych bankach, które dotychczas utrzymywały stawki na najwyższym dopuszczalnym poziomie. Co w ciągu minionego tygodnia zmieniło się w bankowości dla klientów indywidualnych?
Czytaj więcej »Raport tygodniowy Inwestycje.pl: Reakcje banków na kolejne cięcie stóp procentowych