Przejdź do treści

Dom Maklerski WDM

Eurosystem S.A. przeprowadzi prywatną emisję akcji o wartości do 1,5 mln zł

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Eurosystem S.A. – spółki specjalizującej się w projektach związanych z telekomunikacją przewodową i bezprzewodową oraz usługach geodezyjnych – podjęło uchwałę o emisji akcji serii E. Pozyskany kapitał zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które umożliwią Spółce realizację wysoko zaawansowanych usług geoinformatycznych. Prywatna emisja akcji serii E poprzedzi debiut Eurosystem S.A. na rynku NewConnect. Oferującym został Dom Maklerski WDM S.A.

Czytaj dalej »Eurosystem S.A. przeprowadzi prywatną emisję akcji o wartości do 1,5 mln zł

Votum S.A. zadebiutuje na rynku głównym GPW 20 grudnia 2010 r.

VOTUM S.A. – największa na polskim rynku ubezpieczeniowym kancelaria odszkodowawcza – 20 grudnia 2010 r. zadebiutuje na rynku głównym warszawskiej GPW. Na przełomie listopada i grudnia br. VOTUM S.A. przeprowadziła pierwszą publiczną emisję akcji. Inwestorzy objęli wszystkie oferowane akcje, tj. 3 000 000 akcji serii A i B. Cena emisyjna wynosiła 3,8 zł za akcję. Największa redukcja miała miejsce w Transzy Otwartej – ponad 70%. Funkcję Oferującego podczas emisji pełnił Dom Maklerski WDM S.A.

Czytaj dalej »Votum S.A. zadebiutuje na rynku głównym GPW 20 grudnia 2010 r.

Votum S.A. chce pozyskać z IPO do 7,2 mln zł

VOTUM S.A. – największa na polskim rynku ubezpieczeniowym kancelaria odszkodowawcza – opublikowała prospekt emisyjny w związku z pierwszą publiczną emisją akcji. W ramach oferty inwestorom zostanie zaoferowanych łącznie 3 000 000 akcji serii A i B.  Maksymalna cena emisyjna została wyznaczona na 4,1 zł za sztukę. Ostateczna cena emisyjna zostanie podana do publicznej wiadomości 18 listopada, po zakończeniu trwającego od 16 do 18 listopada book-buildingu. Zapisy na akcje potrwają od 22 do 30 listopada. Funkcję Oferującego podczas emisji pełni Dom Maklerski WDM S.A. W Po emisji – jeszcze w IV kw. 2010 Votum S.A. zadebiutuje na rynku głównym GPW.

Czytaj dalej »Votum S.A. chce pozyskać z IPO do 7,2 mln zł

Walne Zgromadzenie WDM S.A. zagłosowało za przenosinami na rynek główny GPW

Walne Zgromadzenie Wrocławskiego Domu Maklerskiego S.A. zwołane 28 czerwca 2010 r. zadecydowało o wprowadzeniu Spółki na rynek główny GPW. Za uchwałą głosowali wszyscy akcjonariusze obecni na WZA, łącznie posiadający 55,21% w kapitale zakładowym. Debiut planowany jest w IV kw. br. Przenosinom nie będzie towarzyszyła emisja akcji. WZA WDM S.A. podjęło także decyzję o zmianie nazwy brokera na Dom Maklerski WDM S.A.

Czytaj dalej »Walne Zgromadzenie WDM S.A. zagłosowało za przenosinami na rynek główny GPW