Dom Kredytowy Notus

Uważaj, aby nie stracić dopłat w „Rodzinie Na Swoim”?

Podpisując jakąkolwiek umowę kredytową klient nakłada na siebie obowiązki z nią związane, np.: terminowe spłacanie rat, czy konieczność płacenia za ubezpieczenie nieruchomości przez cały okres kredytowania. Zaciągając jednak kredyt w ramach rządowego programu Rodzina Na Swoim na kredytobiorcę nakładane są jeszcze dodatkowe zobowiązania, których niedopełnienie może być bardzo kosztowne.

Czytaj więcej »Uważaj, aby nie stracić dopłat w „Rodzinie Na Swoim”?

Używane mieszkanie – łatwiejszy kredyt?

Kredyt na mieszkanie z rynku wtórnego jest najbardziej popularnym rodzajem kredytu. Pozwala na zakup lokalu mieszkalnego lub użytkowego, który był już wykorzystywany. Lokalu już wybudowanego, z uregulowaną sytuacją prawną. To właśnie te czynniki sprawiają, że warunki dla kredytobiorców kupujących na rynku wtórnym różnią się od tych, stawianych zwolennikom mieszkań deweloperskich.

Czytaj więcej »Używane mieszkanie – łatwiejszy kredyt?

Dom Kredytowy NOTUS wchodzi w nieruchomości

Dom Kredytowy Notus S.A. wdrożył nowy, komplementarny do usług doradztwa kredytowego projekt „Notus Nieruchomości”. Teraz, oprócz pomocy w zakresie wybrania odpowiedniej formy finansowania, klienci będą mogli za pośrednictwem firmy, poprzez wyszukiwarkę nieruchomości.domkredytowy.pl znaleźć także odpowiednią nieruchomość. To autorski pomysł i funkcjonalne narzędzie wyboru nieruchomości. Projekt jest pierwszą tego typu inicjatywą na rynku doradztwa finansowego.

Czytaj więcej »Dom Kredytowy NOTUS wchodzi w nieruchomości

Dom Kredytowy Notus w gronie najbardziej rozpoznawalnych doradców finansowych w Polsce

Dom Kredytowy Notus S.A., jeden z liderów na rynku doradztwa finansowego, zdobył trzecie miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalny doradca finansowy w Polsce rankingu „Mieszkaniowa Marka Roku 2011”. Badanie zostało zrealizowane przez niezależny instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC na zlecenie firmy Nowy Adres S.A., twórcy rankingu. Przeprowadzono 1500 wywiadów z mieszkańcami 5 największych aglomeracji Polski: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Trójmiasta (po 300 w każdej aglomeracji). Ranking powstał w oparciu o wyniki badania znajomości spontanicznej.Czytaj więcej »Dom Kredytowy Notus w gronie najbardziej rozpoznawalnych doradców finansowych w Polsce

Dom Kredytowy Notus rusza na Giełdę Papierów Wartościowych

Dom Kredytowy Notus S.A., wiodąca firma na rynku doradztwa finansowego, rozpoczęła prace nad Prospektem Emisyjnym i jeszcze w tym roku planuje zadebiutować na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wprowadzenie akcji do obrotu publicznego jest istotnym elementem strategii rozwoju Spółki, która zakłada przyspieszenie procesu zwiększania udziału na rynku doradztwa finansowego.

Czytaj więcej »Dom Kredytowy Notus rusza na Giełdę Papierów Wartościowych

Dom Kredytowy Notus rozwija sieć oddziałów

Dom Kredytowy Notus S.A., wiodąca firma na rynku doradztwa finansowego, uruchamia kolejne dwa oddziały w Polsce. Nowe placówki mają swoje siedziby w prestiżowych lokalizacjach w Toruniu oraz Tarnowie. Dom Kredytowy Notus, tym samym zwiększył sieć sprzedaży do 29 oddziałów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Schemat organizacyjny Spółki zakłada 1 oddział w 1 mieście, w modelu kancelaryjnym.

Czytaj więcej »Dom Kredytowy Notus rozwija sieć oddziałów

Dom Kredytowy Notus podbija rynek kredytów hipotecznych

Dom Kredytowy Notus odnotował 66% wzrost w sprzedaży kredytów hipotecznych w 2010 roku, uruchomiając kredyty o wartości blisko 2 mld zł. Spółka zdobyła 4,07% udziałów w rynku, czyli o prawie 1pp więcej w stosunku do analogicznego okresu w roku 2009. Osiągnięte wyniki potwierdzają silną pozycję Domu Kredytowego Notus wśród liderów firm doradztwa finansowego.

Czytaj więcej »Dom Kredytowy Notus podbija rynek kredytów hipotecznych