Dolcan

Kamyk Zielony z nowym biurem sprzedaży i pozwoleniem na użytkowanie

Dolcan otworzył nowe biuro sprzedaży, na osiedlu mieszkań bezczynszowych na Białołęce. Jest to jednocześnie mieszkanie pokazowe. Klienci będą mogli przekonać się na własne oczy jak to jest mieszkać w mieszkaniu o atutach domku jednorodzinnego. Kamyk Zielony to także mieszkania dostępne w limitach programu MdM.Czytaj więcej »Kamyk Zielony z nowym biurem sprzedaży i pozwoleniem na użytkowanie

Osiedle Orla II otwarte dla przyszłych mieszkańców

Doskonała lokalizacja, tuż przy stacji PKP i praktycznie w samym sercu Ząbek przyciąga nowych mieszkańców. W sobotę, 25 lutego osiedle Orla II w Ząbkach otwiera się dla przyszłych mieszkańców. Do kupienia zostały już ostatnie mieszkania, dostępne również w opcji „pod klucz”. Deweloper przygotował specjalną promocję cenową, a decydując się na zakup od razu podpiszemy akt notarialny.

Czytaj więcej »Osiedle Orla II otwarte dla przyszłych mieszkańców

Nie bój się Rekomendacji S – w Dolcanie ceny pasują do nowych przepisów

Obniżenie zdolności kredytowej na zakup mieszkania w związku z Rekomendacją S nie musi oznaczać dla klienta zmniejszenia metrażu nowego M. Ceny w inwestycjach firmy Dolcan są dopasowane do nowych regulacji bankowych. W efekcie osoby, które wybiorą mieszkania z oferty dewelopera, mimo niższego kredytu, nie muszą kupować małych mieszkań zwanych kompaktowymi.

Czytaj więcej »Nie bój się Rekomendacji S – w Dolcanie ceny pasują do nowych przepisów

Dolcan Deweloperem Roku 2011

Firma Dolcan znalazła się w gronie największych deweloperów na polskim rynku w ogłoszonym właśnie rankingu Deweloper Roku 2011. Miniony rok był dla firmy szczególny: spółka obchodziła swoje 20-lecie, w realizacji ma aż 20 inwestycji, z dużym powodzeniem wprowadziła na rynek i sprzedaje nowość jaką są mieszkania bezczynszowe.

Czytaj więcej »Dolcan Deweloperem Roku 2011

Osiedle Tęczowe – ostatnia szansa na zakup mieszkań w programie Rodzina na Swoim

Grudzień może być ostatnim miesiącem, kiedy uda się jeszcze kupić w Warszawie mieszkanie w programie „Rodzina na swoim”. To dlatego, że co kwartał zmniejszają się limity rządowego programu. Mieszkania w kredycie z dopłatą znajdziemy jeszcze na Osiedlu Tęczowym w warszawskich Włochach.

Czytaj więcej »Osiedle Tęczowe – ostatnia szansa na zakup mieszkań w programie Rodzina na Swoim

Pierwsze mieszkania bezczynszowe od kuchni

Osiedle Rudy Rydz w warszawskim Rembertowie, budowane przez Dolcan, jest już na półmetku prac. To pierwsza inwestycja mieszkań bezczynszowych, którą można obejrzeć nie tylko na planach. Deweloper zaprasza na dzień otwarty 26 listopada. Przedstawiciele firmy spodziewają się wielu odwiedzających, gdyż zainteresowanie nowością, jaką są mieszkania, w których nie trzeba płacić czynszu, jest ogromne.

Czytaj więcej »Pierwsze mieszkania bezczynszowe od kuchni