DM BZ WBK

Grupa Nokaut – jutro book building i zapisy w Transzy Detalicznej

Od jutra do 21 lutego będzie prowadzona budowa księgi popytu oraz zapisy w Transzy Detalicznej na akcje Grupy Nokaut S.A. – czołowego gracza e-commerce w Polsce, właściciela internetowych porównywarek cen. Wstępnie około 80% oferowanych akcji jest dedykowanych inwestorom instytucjonalnym, a pozostała część inwestorom indywidualnym. Ostateczna liczba akcji oferowanych w poszczególnych transzach zostanie określona po zakończeniu procesu budowy księgi popytu.

Czytaj więcej »Grupa Nokaut – jutro book building i zapisy w Transzy Detalicznej

Grupa Nokaut – przedział cenowy wynosi 15,5 – 21,5 zł

Przedział cenowy akcji Grupy Nokaut SA – czołowego gracza e-commerce w Polsce, właściciela internetowych porównywarek cen – wynosi od 15,5 zł do 21,5 zł. Tym samym wartość oferty może wynieść 40,29 – 55,89 mln zł, w tym wartość akcji nowej emisji 26,35 – 36,55 mln zł. Od dziś do 8 grudnia 2011 trwa budowa księgi popytu oraz zapisy w Transzy Detalicznej. Około 80% oferowanych akcji jest dedykowane inwestorom instytucjonalnym, a pozostała część inwestorom indywidualnym. Główni akcjonariusze zobowiązali się do niezbywania swoich akcji przez 12 miesięcy.

Czytaj więcej »Grupa Nokaut – przedział cenowy wynosi 15,5 – 21,5 zł

Według analityków na akcjach Berlinga można zyskać

Inwestorzy indywidualni i instytucjonalni za akcje Berling S.A. zapłacą 7,0 zł. Według analityków ustalona cena pozwoli inwestorom zarobić na debiucie, jak również w dłuższej perspektywie czasowej. We wtorek 30 marca 2010 r. kończą się zapisy na akcje Berling S.A. w transzy inwestorów indywidualnych. Inwestorzy indywidualni mogą objąć 1 845 000 akcji.Czytaj więcej »Według analityków na akcjach Berlinga można zyskać

Grozi nam finansowe tsunami?

Ostatnio pojawiły się komentarze, że na rynku amerykańskich obligacji skarbowych powstała bańka spekulacyjna, która już niebawem może pęknąć, pogłębiając kryzys gospodarczy. Cały świat wciąż boryka się z konsekwencjami pęknięcia bańki na rynku kredytów hipotecznych, a – jak twierdzą niektórzy eksperci – sytuacja może się drastycznie pogorszyć. Czy grozi nam finansowe tsunami?
Czytaj więcej »Grozi nam finansowe tsunami?