Archiwa tagu: DLH

Wyprzedaż mebli ogrodowych DLH

Przydomowy ogród może stać się prawdziwą wizytówką właścicieli nieruchomości. To miejsce spędzania wolnego czasu, można i warto urządzić stylowo i komfortowo. Nadarza się ku temu doskonała okazja, ponieważ firma DLH Poland przygotowała dla klientów specjalne rabaty, dzięki którym można zaoszczędzić nawet 60%.

Palisander – szlachetny posmak egzotyki od DLH

Drewno to niezwykle szlachetny materiał, który dodaje wnętrzom elegancji i ciepła. Wielość dostępnych gatunków, sprawia, że wzór i barwę drewna można dobrać do indywidualnego stylu i gustu. Zwłaszcza egzotyczne drewno zaskakuje dostępnymi wzorami i kolorami oraz, co nie mniej ważne, charakteryzują je niedostępne dla rodzimych gatunków walory użytkowe. Pod względem wzornictwa i kolorystyki, szczególnie interesującym … Czytaj dalej »

Nowy salon DLH

1 września b.r. w podwarszawskich Jankach firma DLH otworzy swój kolejny salon sprzedaży. Będzie to już drugi salon oddany do dyspozycji klientów w tym roku. Pierwszy otwarto w Krakowie 6 stycznia.

DLH Squash Open

W najbliższą sobotę 6 czerwca na warszawskich kortach w Squash City (CH Blue City) odbędzie się otwarty turniej DLH Squash Open, czyli szóste otwarte mistrzostwa Warszawy. Turniej jest podsumowaniem sezonu 2008/2009 w Warszawie, niemniej organizatorzy spodziewają się uczestników z całej Polski.