Divante

Divante wspiera Solar w ekspansji na rynek niemiecki

Spółka Divante z Grupy OEX, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach dla e-commerce, pomogła jednej z najbardziej popularnych odzieżowych marek w Polsce w uruchomieniu niemieckojęzycznej wersji internetowego kanału sprzedaży. W ramach projektu Divante zapewniło spółce Solar kompleksowe usługi z zakresu IT, UX oraz emarketingu.

Czytaj więcej »Divante wspiera Solar w ekspansji na rynek niemiecki

1 Divante

Nowa usługa na rynku e-commerce

oexGrupa OEX – specjalizująca się w outsourcingu procesów back-office, wsparcia sprzedaży i marketingu oraz call i contact center – wprowadza na rynek zintegrowaną obsługę procesu e-sprzedaży. Usługa dedykowana jest producentom i importerom poszukujących nowoczesnych kanałów dystrybucji w sprzedaży detalicznej bez ponoszenia nakładów inwestycyjnych.

Czytaj więcej »Nowa usługa na rynku e-commerce

Wyższa użyteczność skuteczną receptą na sukces

Najwyższej klasy eksperci w obszarze e-biznesu wzięli udział w cyklicznym spotkaniu @rewolucja biznesu, które odbyło się 8 – 9 czerwca 2010 w Warszawie. Organizatorem Projektu, który odbył się już po raz piaty jest portal wiedzy dla biznesu – Nowoczesna Firma oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania. W czasie spotkania omawiano największe wyzwania jakie stoją przed polskimi przedsiębiorstwami prowadzącymi swoje działania w Internecie.

Czytaj więcej »Wyższa użyteczność skuteczną receptą na sukces

Do sklepu kolporter.pl także z iPhone’a

– Nasze biznesowe motto brzmi: „Zawsze blisko Ciebie”, dlatego wdrażamy nowoczesne technologie, ułatwiające naszym klientom dokonywanie internetowych zakupów niezależnie od miejsca, w którym się znajdują – mówi Robert Sołkiewicz, pełnomocnik zarządu ds. strategii i rozwoju e-biznesu Kolportera SA. – Dostrzegamy duży potencjał po stronie użytkowników mobilnego Internetu. Czytaj więcej »Do sklepu kolporter.pl także z iPhone’a