Archiwa tagu: DISKUS

Nowość w DISKUS Polska – Imation Secure Scan – kompletne rozwiązanie do oceny stanu biblioteki LTO

Imation Secure Scan umożliwia użytkownikowi samodzielne i sprawne oszacowanie stanu bibliotek LTO, napędów taśmowych oraz nośników danych. Dzięki urządzeniu użytkownik ma możliwość oceny stanu kaset we własnym zakresie. Imation Secure Scan zapewnia szybki dostęp do danych, spełnia wymogi polityki bezpieczeństwa i regulacji prawnych, pomaga zoptymalizować wydatki na nowe nośniki taśmowe.

Przepust kablowy CoolControl

Przepust kablowy CoolControl do technicznych podłóg podniesionych to nowy produkt w DISKUS Polska. Produkt służy do uszczelniania przejść kablowych w podłogach technicznych w Centrach Przetwarzania Danych. Produkt zgodny z ideą GreenIT

Płyty perforowane CoolControl

W ofercie DISKUS Polska pojawiły się płyty perforowane, do zastosowania w nowoczesnych Centrach Danych. Płyty wykorzystuje się w celu sprawnej i efektywnej wymiany klimatyzowanego powietrza w przestrzeni podpodłogowej.

Bariery powietrzne PlenaForm w Diskus Polska

Nowość w ofercie DISKUS Polska – bariery powietrzne PLENAFORM, dedykowane do montażu i pracy pod technicznymi podłogami podniesionymi w Centrach Przetwarzania Danych. Dzięki zastosowaniu kurtyn powietrznych Plenaform, możliwe jest wydzielenie i zamknięcie stref przeznaczonych do obiegu zimnego powietrza w strefie podpodłogowej.

Urządzenie do monitorowania zasilania oraz środowiska Raritan Dominion PX – nowość w DISKUS Polska

Raritan’s Dominion PX jest jedną z najbardziej zaawansowanych jednostek typu PDU, jakie są dostępne na rynku. Zarządzanie poprzez Dominion PX, pozwala administratorom IT na bezpieczne reboot’owanie oraz włączanie/wyłączanie serwerów i innych urządzeń sieciowych z odległego miejsca. Dodatkowo, użytkownicy mogą monitorować pobór prądu aż do miejsca podłączenia zasilania –  możliwe są bardzo dokładne pomiary.

KoldLok – innowacyjne produkty zgodne z ideą Green IT

Każdego, kto zdaje sobie sprawę z istnienia tzw. hot spotów, prowadzących do usterek sprzętu, z pewnością zainteresuje nowa oferta produktów oraz usług KoldLok®. Umożliwiają one nie tylko redukcję dodatkowych jednostek chłodzących, ale również pozawalają wydłużyć „okres życia” Centrum Przetwarzania Danych. Odpowiednio chłodzone Centra Przetwarzania Danych nie tylko pracują bardziej efektywnie, ale również oszczędzają fundusze firmy… Czytaj dalej »

KoldProfile™ – badanie systemu chłodzenia w CPD

Diskus Polska wprowadził do swojej oferty usługę KoldProfileTM , polegającą na  badaniu efektywności chłodzenia w Centrum Przetwarzania Danych. Na podstawie trzech głównych wytycznych, specjaliści Diskus są w stanie określić kondycję oraz sprawność systemu chłodzenia w oparciu o publikowane standardy organizacji ASHRAE oraz Uptime Institute: Data Center Hotspots: temperatura i wilgotność względna; Bypass Airflow: by odzyskać… Czytaj dalej »

Nowość w DISKUS Polska: przepust kablowy KoldLok Mini (wersja rozpraszająca napięcie statyczne)

DISKUS Polska wprowadził do swojej oferty szczotkowy przepust kablowy KoldLok Mini do technicznych podłóg podniesionych. Uszczelnia on małe (100mm x 150mm), przejścia kablowe w nowych, lub istniejących już systemach technicznych podłóg podniesionych. Zaprojektowany z zastosowaniem całej wiedzy inżynieryjnej, stosowanej w pozostałych produktach marki KoldLok, wykonany z materiałów zgodnych z normą UL94 V0.