Discovery

Wyprawa Discovery: Z Uzbekistanu do Kazachstanu

Zakończył się kolejny etap wyprawy milionowego Land Rovera Discovery, prowadzący przez równiny Uzbekistanu i kazachskie pustynie. To najtrudniejsza część podróży, która zakończy się 23 kwietnia w stolicy Chin – Pekinie. Celem wyprawy jest zebranie miliona funtów na wsparcie projektu Międzynarodowej Federacji Towarzystw Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca dotyczącego uzdatniania wody w Ugandzie.

Czytaj dalej »Wyprawa Discovery: Z Uzbekistanu do Kazachstanu

Z Rosji do Uzbekistanu – kolejny etap Wyprawy Discovery

Wyprawa milionowego Discovery przejechała przez Rosję, Kazachstan i dotarła do Uzbekistanu zaliczając jeden z trudniejszych, ale i najbardziej barwnych etapów. To wyjątkowa podróż Land Rovera Discovery, która ma na celu zebranie miliona funtów dla Międzynarodowej Federacji Towarzystw Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

Czytaj dalej »Z Rosji do Uzbekistanu – kolejny etap Wyprawy Discovery

Okocim w kolejnej odsłonie

  • by

Ruszyła kolejna odsłona telewizyjnej kampanii wizerunkowej prowadzonej w tym roku przez markę Okocim z Carlsberg Polska. Nowy spot reklamowy utrzymany w nastroju jedynej w swoim rodzaju chwili przyjemności i relaksu podkreśla nową, unikalną, grawerowaną butelkę, w której zamknięto szlachetny, sprawdzony smak piwa Okocim.

Czytaj dalej »Okocim w kolejnej odsłonie

CZTERY NOWE PAKIETY PROGRAMOWE W JAMBOX KABLÓWCE 3 GENERACJI

Od lipca br. w cyfrowej telewizji kablowej JAMBOX są dostępne nowe propozycje programowe. Do oferty zostały wprowadzone cztery pakiety tematyczne: CANAL+, HBO, Cinemax i Discovery. Ponadto o nowe kanały zostały poszerzone również istniejące pakiety programowe. W lipcowej ofercie można również znaleźć Polsat Sport HD w cyfrowej jakości High Definition.  Czytaj dalej »CZTERY NOWE PAKIETY PROGRAMOWE W JAMBOX KABLÓWCE 3 GENERACJI