Przejdź do treści

digital signage

System Digital Signage w Galerii NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

W nowopowstałej Galerii NoVa Park w Gorzowie Wlkp. zostanie wkrótce zainstalowany system Digital Signage PREMIUM zarządzany przez lidera w zakresie marketingu sensorycznego – firmę Internet Media Services SA (IMS). Galeria NoVa stanie się już 27 Centrum objętym systemem DS, kompleksowo obsługiwanym przez IMS.

Czytaj dalej »System Digital Signage w Galerii NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

System Digital Signage w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu

W Galerii Dominikańskiej, znajdującej się w samym centrum Wrocławia, został zainstalowany system Digital Signage, w pełni zarządzany przez firmę IMS, specjalizującą się w świadczeniu Nowych Mediów w Miejscu Sprzedaży. Zarządcą Galerii jest spółka ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o., która od Galerii Dominikańskiej rozpoczęła swoją międzynarodową ekspansję – była to pierwsza zagraniczna galeria handlowa, otwarta przez ECE poza granicami Niemiec.

Czytaj dalej »System Digital Signage w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu

Nowootwarta Galeria Kaskada z systemem Digital Signage

Do grona prestiżowych Klientów IMS- u, Spółki specjalizującej się w świadczeniu Nowych Mediów w Miejscu Sprzedaży, dołączyła nowo otwarta Galeria Kaskada w Szczecinie, która podpisała umowę z firmą IMS na instalację i zarządzanie systemem Digital Signage. Zarządcą Galerii Kaskada jest spółka ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o., wielokrotnie nagradzana, która  utrzymuje pozycję lidera na rynku europejskim w zakresie zarządzania Centrami Handlowym. W Galerii Kaskada umieszczonych zostało 28 monitorów.

Czytaj dalej »Nowootwarta Galeria Kaskada z systemem Digital Signage