Przejdź do treści

Digital Avenue

Współpraca z Goal.pl na EURO 2012. Digital Avenue wchodzi w sport

Digital Avenue, wydawca serwisów internetowych w kategoriach Styl Życia, Rozrywka i Gry zaczyna rozwijać swoje portfolio w dynamicznie rosnącym segmencie Sport. Warszawska firma zawarła umowę o współpracy z serwisem Goal.pl. Współpraca dotyczy zarządzania powierzchnią reklamową serwisu oraz wspólnych projektów rozwojowych w kontekście zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.

Czytaj dalej »Współpraca z Goal.pl na EURO 2012. Digital Avenue wchodzi w sport

Fashionstyle.pl – wirtualny świat mody dołącza do Grupy Styl.fm

Digital Avenue, wydawca serwisów w kategorii Styl życia, rozrywka zaczyna rozwijać swoje portfolio w dynamicznie rosnącym segmencie Gry. W związku z tym firma zawarła umowę o współpracy z serwisem Fashionstyle.pl. Współpraca dotyczy głównie zarządzania powierzchnią reklamową serwisu oraz wspólnych projektów rozwojowych.Czytaj dalej »Fashionstyle.pl – wirtualny świat mody dołącza do Grupy Styl.fm

Współpraca strategiczna grup medialnych. Tro Media i Digital Avenue łączą siły

TRO Media i Digital Avenue – notowane na GPW w Warszawie grupy medialne – rozpoczęły współpracę strategiczną. Spółki będą tworzyć nowe projekty, wspólnie wykorzystywać przewagi rynkowe oraz wzajemnie promować już istniejące projekty medialne i technologiczne. Wartość podpisanej umowy to ponad 1,1 mln złotych.

Czytaj dalej »Współpraca strategiczna grup medialnych. Tro Media i Digital Avenue łączą siły

IncuBIT.pl daje 30.000 EURO na start-up we Wrocławiu

24 kwietnia w Sali Kongresowej D10 w budynku D20 Politechniki Wrocławskiej odbędzie się uroczysta inauguracja wrocławskiej działalności Akademickiej Sieci Innowacji i Przedsiębiorczości IncuBIT.pl. W jej ramach będzie miało miejsce już trzecie spotkanie z cyklu „IncuBIT.pl – uzależnieni od innowacji” pt. „Games and Multimedia World Development 2009”.
Czytaj dalej »IncuBIT.pl daje 30.000 EURO na start-up we Wrocławiu