Archiwa tagu: Diamenty Forbesa

DRUTEX ponownie nagrodzony Diamentem Forbesa

DRUTEX S.A., jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie poinformował, że ponownie został laureatem rankingu Diamenty Forbesa. W rankingu wojewódzkim, wśród firm o przychodach powyżej 250 mln zł, DRUTEX zajmuje 4 miejsce. Na liście krajowej Spółka plasuje się na 27pozycji, co oznacza wzrost w porównaniu do ubiegłego roku o 2 miejsca.

Max-Fliz po raz kolejny Diamentem Forbesa

Krakowski Max-Fliz  po raz kolejny znalazł się na Liście Diamentów Forbesa, czyli firm najdynamiczniej zwiększających swoją wartość w latach 2006-2008.Potencjał przedsiębiorstw i wynikające z niego zestawienie w formie listy opracowuje się w oparciu o szwajcarską metodę wyceny wartości firm. Bierze ona pod uwagę zarówno wyniki finansowe jak i wartość. Rezultatem jest zmierzenie potencjału przedsiębiorstw z… Czytaj dalej »

Spotkanie FORBES EXECUTIVE FORUM – wyniki rankingów FORBESA

W czwartek 5 lutego w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu FORBES EXECUTIVE FORUM, organizowane przez miesięcznik FORBES. Tematami przewodnimi konferencji były szanse i zagrożenia inwestowania poprzez Private Equity / Venture Capital oraz najnowsze trendy na prywatnych rynkach kapitałowych.