Archiwa tagu: DIALOGmedia

Laur Infotela dla DIALOGmedia

DIALOGmedia – multimedialne centrum rozrywki zawierające pakiet czterech usług Telefonii DIALOG: telewizję cyfrową, wypożyczalnię filmów (VoD), internet i telefon stacjonarny – zdobyło Laur Infotela 2009. Nagrodę przyznano w kategorii głównej – „Usługi”.

Promocje w pakietach DIALOGmedia

Dwa pakiety cyfrowej telewizji DIALOGu CANAL+ oraz HBO do wyboru przez dwa miesiące bez żadnych opłat i możliwość ich wypróbowania w ciągu 30 dni – to oferta, z której mogą skorzystać klienci DIALOGmedia.

TVoja Bezprzewodowa w DIALOGmedia

Dbasz o estetykę wnętrza? Masz wyremontowane mieszkanie i gładkie ściany i chcesz, by takimi pozostały? Nie lubisz kabli plączących się po mieszkaniu. Opcja TVoja Bezprzewodowa (TVB) – innowacyjne rozwiązanie w pakiecie usług DIALOGmedia – gwarantuje instalację cyfrowej telewizji bez wiercenia dziur i długich uciążliwych przewodów w pomieszczeniu.

DIALOG na Gwiazdkę

Zbliżające się święta są doskonałą okazją do sprawiania prezentów. Dlatego Telefonia DIALOG z początkiem grudnia przygotowała wyjątkową promocję „Gwiazdkowe Prezenty w DIALOGmedia” dla wszystkich abonentów cyfrowej telewizji.